Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotul

12 kwietnia 2015, 15:10

Ciekawe co myślą o nas mężczyźni :D

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:12

@kotul: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:13

@kotul: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:16

@kotul: ( ͠° ͟ʖ ͡°)

Avatar pinkoszmateusz

12 kwietnia 2015, 15:21

@kotul: Cycki :D

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:22

@kotul: ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )

Avatar ognistyptak555

12 kwietnia 2015, 15:38

@kotul: myślimy że się kąpiecie :) ale kąpiel wykonuje się nago ( ͡° ᴥ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:41

@kotul: Boże ile zboków ;-;

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 15:41

@kotul: Czemu ich o to pytałaś? Teraz mamy dwie opcje:
-spam LennyFace'm
-spam zoboczonymi rozważaniami ;) Kryjmy się!

Avatar kotul

12 kwietnia 2015, 15:43

przeżyję ten hejt,jakoś dam radę :D

Avatar UkradliMiNick

12 kwietnia 2015, 16:20

@kotul: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 19:48

@UkradliMiNick: This is ( ͡° ͜ʖ ͡°)! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar mati59

13 kwietnia 2015, 09:44

@kotul: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Archeologwinternetach

26 maja 2016, 12:33

@kotul: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Dexterek

13 kwietnia 2015, 12:04

tru

Avatar seweryn111

12 kwietnia 2015, 16:03

to kobiety często robią to pod prysznicem dlatego myślę że faceci robią tak samo

Avatar Nieznany_w_internecie

12 kwietnia 2015, 16:15

@seweryn111: Siostrę podglądałeś że wiesz?

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 17:27

@Nieznany_w_internecie: Przez dziurkę od klucza , wszystko zobaczysz!

Avatar seweryn111

13 kwietnia 2015, 00:35

@Nieznany_w_internecie: nie mam siostry

Avatar AresXX22

12 kwietnia 2015, 21:30

Ja często wybieram to pierwsze XD

Avatar kamykPL

12 kwietnia 2015, 17:57

Było już kiedyś podobny obrazek o tej tematyce.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 18:47

@kamykPL: Ale to był wykres

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 17:52

ja tam zwykle zastanawiam się nad sensem życia i wszechświata

Avatar krystian23

Edytowano - 12 kwietnia 2015, 16:00

Bo głodnym jest chleb na myśli...

Avatar Smashrum

12 kwietnia 2015, 15:30

albo:
-nadchodzi Pan Kaczysław!

Avatar miszczuyoda

12 kwietnia 2015, 15:25

A nie śpiewamy?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Deal życia

Fergus

Pilne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka