Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2020, 16:26
A teraz jest za darmo na epic games, świat schodzi na psy
Odpisz
29 maja 2020, 19:33
@skelemaster: już nie
Odpisz
30 maja 2020, 00:25
@Tedi_Worm: wiem że juz nie, ale jak pisałem komentarz to jeszcze było
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:26
Ja tam wolę SR
|_____| <---- pudło na hejty ^^
Odpisz
21 kwietnia 2015, 18:04
@skers2: SR czyli?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 00:06
@Tymoslaw0: SR = Saints Row ;)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 12:07
@skers2: Aha...
Odpisz
5 sierpnia 2017, 08:58
@skers2: zależy który
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:44
R.I.P ;(
Odpisz
14 kwietnia 2015, 17:15
60 gb ? powodzenia...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:32
@qwertqwert: no problem, nastawiasz przed snem i idziesz spać a potem idziesz do pracy i około 30 już masz ściągnięte
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:39
@bylejakbylegdzie: tak ... a jaką prędkość masz internetu ?
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 07:10
@qwertqwert: ja mam 40 MB/s i wszystko szybko idzie
Odpisz
16 kwietnia 2015, 08:01
@qwertqwert: ten z orange jest szybki, zaskakująco szybko bo w jakieś 3gb na godzinę ściąga
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:58
@bylejakbylegdzie: no to pozdro mi ściąga max 500-600 kb/s
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:58
@macwol00: 40mb/s... ja mam 5
Odpisz
14 kwietnia 2015, 16:29
przy mojej prędkości neta ściągało by mi się ok 2.5 dnia :D
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:05
@arektatarowicz: Bitch please! Mam 15 GB transferu miesięcznie. Mi by się ściągało ze 4 miesiące! (kto będzie lepszy??). Dlatego mam GTA 5 na xboxa
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:14
@darthninja: u mnie gdyby było jakieś ograniczenie to bym nawet 1gb nie ściągnął bo 6 osób na 1 internecie i w dodatku 1 ciągle na torrentach siedzi
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 17:57
naszedł ten czas
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 16:38
już wychodzi na pc? WRESZCIE MOGĘ WYWALIĆ TEN EMULATOR XBOXA !
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:01
@bylejakbylegdzie: Oczywiście mówiąc emulator xboxa masz na myśli YT?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:12
@Ravios: nie, jest emulator xbox napisany w javie tyle że na torrentach nie było gta 5 na xboxa więc nie pograłem sobie
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:17
@bylejakbylegdzie: Nie ma emulatora ósmej generacji, trzeba być konkretnie nieobeznanym w tym temacie żeby ci w to uwierzyć :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 21:46
@bylejakbylegdzie: Nie ma emulatora ani ps3 ani x360...
Odpisz
28 marca 2019, 17:18
@Night564: teraz emu ps3 jest w becie
(Wiem że komentarz z 2015)
Odpisz
14 kwietnia 2015, 16:06
kto ściągnoł i działa pisać :D
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:37
Dlaczego mnie to nie dziwi ?
- takie tam z mojego screenshootera :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 06:29
@MaxiorPL: Ić stont i usuń konto
Odpisz
13 kwietnia 2015, 12:50
Tymczasem na torrentach: GTA V PC - Game size: 25GB xD (gra ma zajmować 60GB)
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:14
@kubakk12: Gra na torrentach bydzie zajmować 62 GB xD
Odpisz
14 kwietnia 2015, 14:47
Już niedługo sobie ściągniemy :3
Odpisz
14 kwietnia 2015, 14:55
@Dexterek: kiedy premira? czuje że będą za to hejty
Odpisz
14 kwietnia 2015, 14:55
@chaboyy_HD: dzisiaj premiera xd
Odpisz
14 kwietnia 2015, 14:58
@mati59: thx
myślałem że 17 ciekawe czy dodatki do gta będą za darmo na ps3 były tylko na ps3 na 4 już nie
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:02
@chaboyy_HD: heh a ja mam na ps3 xd
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:06
@mati59: darmowe heist
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:08
@chaboyy_HD: tyle wygrać xd
Odpisz
14 kwietnia 2015, 15:11
@mati59: noo
Odpisz
14 kwietnia 2015, 14:57
teraz czekać na cracka hyhhyy cx
Odpisz
14 kwietnia 2015, 13:49
µ
Odpisz
14 kwietnia 2015, 13:39
Ja kupiłem klucz przed premierą i pobieram! Jak dla mnie to na razie jedyny tytuł ,na który warto wydać kasę. :D
Odpisz
10 kwietnia 2015, 16:31
GTA V w sklepie firmy torrent uważamy za otwarty
Odpisz