Gdy Twój troll sprowokuje kłótnię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2015, 08:40
cały ja
Odpisz
15 kwietnia 2015, 15:18
znam to, ale zwykle to ze mną się kłócą...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:32
@albatrosia: Mają o co.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:16
@Zjem_Ci_Matke: chcesz się kłócić?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:52
@albatrosia: Szczerze? Tak i to bardzo.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 06:30
@Zjem_Ci_Matke: to o co się kłucimy?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 07:07
@albatrosia: O to, o co się kłócić.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 07:28
@Zjem_Ci_Matke: specjalnie napisałam ,,kłucić", żebyś mógł zacząć
Odpisz
16 kwietnia 2015, 07:40
@albatrosia: A co mnie obchodzi twoja ortografia?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:35
@Zjem_Ci_Matke: dużo osób się o takie rzeczy czepia
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:44
@albatrosia: A co ja jestem, większość ludzi?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:55
@Zjem_Ci_Matke: chyba nie, większość ludzi nie grozi że zje komuś matke
Odpisz
17 kwietnia 2015, 20:32
@albatrosia: Na pewno?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 21:40
@Zjem_Ci_Matke: ty jesteś jedyną taką osobą jaką znam
Odpisz
18 kwietnia 2015, 23:47
@albatrosia: A co jeśli nie jestem osobą!?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:06
@Zjem_Ci_Matke: to niby czym możesz być?!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 23:29
@albatrosia: Obcą formą życia.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 08:25
@Zjem_Ci_Matke: czyli?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 10:40
@albatrosia: Xenomorphem.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:40
@albatrosia: ZJEM CI MATKĘ!
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:33
Waży 150kg. Powodzenia.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 12:54
podglądali mnieXD
Odpisz
11 kwietnia 2015, 21:15
Co Alkatraz się wku*wił bo ktoś jest lepszy od niego?
Odpisz
12 kwietnia 2015, 08:14
@Henzej: Co masz na myśli?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 13:04
@LosowyLudek: Real lepszy od Barcy!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:56
@jacek1s: QPR lepsze (XD)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:32
@max1234: A nie bo Bayern biczes
Odpisz
7 maja 2015, 19:19
@LosowyLudek: Burnley rządzi!
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:46
Torlli?
Co ty? Z Forum arhn(dot)eu?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 13:52
Co to za forum ?
Odpisz
11 kwietnia 2015, 14:34
@Czarny777: tam jest emotka :torll:, czyli krzywo narysowany troll autorstwa głównego redaktora i ikony ich strony i filmów arhona.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 19:20
Drobny błąd .. Miało być trollów xD
Odpisz
11 kwietnia 2015, 19:21
@LosowyLudek: powinno być "trolli"
ale co ja tam wiem.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 19:43
Wiesz i to dużo :P
Mój błąd xD
Odpisz