Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2015, 16:18

W takim razie dzwoń po Adixa 1-800-6969-666 profesjonalne rapsy na zamówienie.

Avatar AdiXiks

11 kwietnia 2015, 16:23

Bo moje rapy to coś unikalnego
Murzyna sprowadziłeś ale chu**wego
Rapowanie moje ma w sobie coś specjalnego
Możliwe że mam w sobie coś za czarnego
Moje rapy to coś nowego
Nigdy nie znajdziesz w nich nic kijowego

Joł Joł
Dzięki za reklamę
Pozdro, elo, pis joł


...

Avatar figaro19

11 kwietnia 2015, 21:22

@AdiXiks: Czy istnieje możliwość stworzenia krótkiego rapu o Gramatycznych Nazistach?

Avatar AdiXiks

11 kwietnia 2015, 21:26

@figaro19: Mógłbym spróbować, ale to raczej na priv

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 kwietnia 2015, 23:48

@figaro19: *Coś się pali, słychać w oddali, dziś wy niżej na szali, sufit się wali*
Często ludzie idą zła drogą - "kturenty" - pytają,
my poprawiamy błędy i mamy z tym zajob,
panom i paniom, niech pierwsi wstaną,
ci którzy piszą dobrze, ogarnij nasz dekalog.
Nie obchodzi nas twoja motywacja, racja jest po naszej stronie i prędzej wyślę cię na ścięcie,
albo kurs ortografii,
skoro próbujesz zawzięcie pokazać, że nic nie potrafisz.
Naszą bronią jest umysł i zmysł wyczucia stylu
pisowni, jesteśmy nieodzowni,
zostawiamy innych z tyłu, i trochę nas już wku*wia, kiedy znów ludzi tylu pyta się co znaczy #rzeczownik
Lubimy grać, zagrasz z nami? Sprawdzimy twoją pisownię.
A naszą ulubioną gra jest słownik i zmyślne gry słowne.
Idziemy poprawić parę błędów, nie próbuj ich ukryć przed nami.
Wbijamy jak tsunami, drzwiami i oknami, jak chcesz możesz iść z nami.
.
.
.
Nudziłem się.
Jak na mnie to mierne.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 kwietnia 2015, 18:03

Co ty, za**biste. Jak czytałem to ,,prubowałem'' rapować.
edit: tak, napisałem to specjalnie.

Avatar thepolishguy

27 kwietnia 2015, 18:39

@figaro19: yyyyy...ok zaczynam

Rapsy tu zaczynam, o grammar nazinach, oni cię poprawią i i nic nie poradzisz na to, bo to ,,Ortografii era'', a widzę tu też zera dzieci mam na myśli a Alkatraraza już nie czyścisz :u...Ma tu nie być już dzieci, chyba że już umieją pisać ale to jest nie możliwe chyba że są wyjątki, dzieci czas spalić, tamtych w oddali, bo jak nie umieją pisać, to im wyje**ć z kija. Ch**owe bardzo :u

Avatar Lacoste

27 kwietnia 2015, 18:44

@AdiXiks: Możliwe że mam w sobie coś za czarnego a teraz Nigdy nie znajdziesz w nich nic kijowego <--- tu jest błąd bo znalazłem coś kijowego ! :) Nie masz sobie "coś za czarnego" tylko "coś z czarnego" ! :) Obaliłem stwierdzenie "Nigdy nie znajdziesz w nich nic kijowego " dziękuje dobranoc

Avatar AdiXiks

27 kwietnia 2015, 18:54

Avatar Piotresiek

27 kwietnia 2015, 19:21

@figaro19: Nacjonalistyczno- antysemicka ideologia totalitarna o gramatyce? Po ch*j w tym totalitaryzm, nacjonalizm i antysemityzm?

Avatar superchwytliwanazwa

27 kwietnia 2015, 19:20

Bo to Eminem

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 19:15

Lubię rapować.
.
.
.
.
.
Czekam na hejty

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 18:33

przeklinanie nie jest fajne

Avatar Zohan666

27 kwietnia 2015, 18:26

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar figaro19
Dodane przez: figaro19

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

To się nie może nie udać

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka