Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

1 maja 2017, 01:05

Najciekawsze jest to,że sam tym cytatem obalił te tezę :D

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 12:24

No. Na przykład w Biblii. Który naukowiec by wierzył w coś takiego?... Żenada...

Avatar WolfWolfyWolf

19 kwietnia 2015, 13:10

@darcus: na inteligentny punkt widzenia co stworzyło atom?

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 17:50

@WolfWolfyWolf: Masz na myśli skąd się wzięły atomy, tak? Powstały w wielkim wybuchu.

Avatar WolfWolfyWolf

19 kwietnia 2015, 22:33

@darcus: a skąd jest kosmos?

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 22:35

@WolfWolfyWolf: Również powstał w Wielkim Wybuchu.

Avatar WolfWolfyWolf

19 kwietnia 2015, 22:39

@darcus: a wielki wybuch? (bez sensu pytanie ale i tak będę to pisał)

Avatar kezsss

19 kwietnia 2015, 23:26

@darcus: "Nie jestem ateistą i nie sądzę, abym mógł się nazwać panteistą. Znajdujemy się w sytuacji małego dziecka, które wchodzi do ogromnej biblioteki wypełnionej książkami w wielu językach. Dziecko wie, że ktoś musiał te książki napisać. Nie wie jak. Nie zna języków, w których napisano te książki. Dziecko podejrzewa, że książki ustawiono zgodnie z pewnym tajemniczym porządkiem, ale go nie rozumie. Myślę, że w tej sytuacji znajduje się nawet najbardziej inteligentny człowiek wobec Boga. Widzimy wszechświat urządzony i podlegający pewnym prawom, ale prawa te rozumiemy tylko mgliście. Nasze ograniczone umysły zdają sobie sprawę z istnienia tajemniczej siły, która porusza konstelacjami. […] Owo głębokie przekonanie, że istnieje najwyższy umysł objawiający się poprzez niepoznawalny do końca wszechświat, stanowi podstawę mojej koncepcji Boga." Albert Einstein.

I jeszcze dwa pytania:
1, Skąd się wziął Wielki Wybuch?
2. Wiesz, że Wielki Wybuch to tylko teoria nie poparta żadnymi dowodami? Istnieją nawet teorie, że świat od zawsze istniał lub, że świat, który nas otacza to hologram itp. A ponadto z fizycznego punktu widzenia żeby Wielki Wybuch mógł powstać to musiałyby przestać działać wszystkie prawa fizyczne. Ogólnie bardzo ciekawy temat radzę poczytać kilka teorii powstania świata.

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 23:49

@WolfWolfyWolf: Tego niestety jeszcze nie wiemy. Są różne teorie. Strun, Wieloświata, Wszechświata Pulsującego... Polecam poczytać na ten temat. Jeszcze nie jestem znawcą.

Avatar darcus

20 kwietnia 2015, 00:03

@kezsss: 1. Nie wiadomo.
2. 'Radzę' nabrać trochę szacunku do mnie. Jestem w temat o wiele bardziej zagłębiony niż ty. Znam inne teorie powstania świata, ale właśnie teoria Wielkiego Wybuchu jest tą najtrafniejszą i prawdziwą. Człowieku, naprawdę nie masz lepszego argumentu niż "na to nie ma dowodów"? Dowody są i to liczne. Najoczywistszy przykład: Jak wyjaśnisz rozszerzanie się Wszechświata? Mów co chcesz, ale gdyby nie było na to dowodów, nie uczyliby o tym w szkołach. Między innymi.

Nie wiem, po co ten cytat na początku.

Avatar kezsss

20 kwietnia 2015, 18:38

@darcus: Po co ten cytat? Zacytuję może twój komentarz "Który naukowiec by wierzył w coś takiego?". Może Einstein katolikiem nie był i w Biblię też nie wierzył jednak napisałem to żeby ci podkreślił, że w Boga wierzył. Poza tym nawet nie wiem czemu wyskoczyłeś z tym szacunkiem do twojej osoby. Czy coś napisałem obrażającego na ciebie? Jeżeli coś takiego wywnioskowałeś to sorry nie miałem nic krzywdzącego na myśli. Ogólnie cały mój komentarz miał na celu to, że atakujesz Biblię bo uważasz, ze to bullshit, a jednak powołujesz się na teorię, która nigdy nie została udowodniona. Co do Biblii, Jezus jest postacią historyczną, której istnienie udowodniono, o całunie turyńskim i chuście z Manopello mam wspominać? Żeby nie wyszło, że jestem jakimś katolickim szaleńcem to może dodam, wiem co to jest anihilacja i kto wie czy w przyszłości nie okaże się, że to zjawisko może zachodzić też w drugą stronę. Po prostu staram się samodzielnie myśleć i wszystkie możliwości biorę pod uwagę. Chociaż w teorię Wielkiego Wybuchu już teraz naukowcy zaczynają wątpić i powoli zaczynają mówić, że może jednak nie tak to było.

Avatar darcus

20 kwietnia 2015, 18:54

@kezsss: Ta rozmowa jest zakończona.

Avatar kezsss

20 kwietnia 2015, 19:46

@darcus: Aha spoko postawa xd Zacząć od obrażania katolików czyli ok 125 mln ludzi bo przecież każdy tak robi i to jest takie modne więc też coś napiszę to wyjdę na to jaki jestem "mondry". Później powołam się na Wielki Wybuch który jest odpowiedzią na wszystkie pytania ^^. Następnie ludziom, którzy się nie zgadzają zarzucę brak szacunku do mojej osoby i za argumentuję wszystko bo tak jest i nic tego nie zmieni "właśnie teoria Wielkiego Wybuchu jest tą najtrafniejszą i prawdziwą" (twój komentarz). Następnie stwierdzę, że mam największą wiedzę i nie chcę mi się gadać z wami plebsy. Dobrze, że są takie osoby na świecie jak ty! Jak my biedni ignoranci sobie pozwoliliśmy żeby z tobą zacząć rozmowę :)
Miłej reszty wieczoru (bo i tak mi już nie odpiszesz) (y)

Avatar darcus

20 kwietnia 2015, 20:37

@kezsss: Nazwij mnie idiotą. Nazwij mnie tchórzem. Śmiej się ze mnie. Nikogo nie obraziłem. Mam dzisiaj dzień do dupy i nie mam ochoty się z tobą użerać. I fakt, już ci nie odpiszę.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2015, 09:26

Jakby uwspółcześnić ten cytat to zamiast opinii z książek dać opinie z internetu. Efekt ten sam, tylko że internet jest łatwiej dostępny.

Avatar shark2199

19 kwietnia 2015, 09:31


You just went full retard.
Never go full retard.

Avatar DoktorDiksior

19 kwietnia 2015, 13:26

To że coś masz , nie znaczy że jest łatwiej dostępne

Avatar
heroes10

19 kwietnia 2015, 12:01

Niby tak ale czy to znaczy że Fizyk albo Historyk nie dobyli wiedzy z książek?

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 12:25

Odróżnij opinie od faktów.

Avatar
heroes10

19 kwietnia 2015, 12:29

@darcus: W książkach które są syntezami historii które często czytam też zawarte są także opinie często przy niepotwierdzonych faktach.

Avatar darcus

19 kwietnia 2015, 12:31

No i właśnie sztuką jest odróżnić opinie od faktów w takich książkach.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Isentor
Dodane przez: Isentor

To dopiero rozmowa

Znacie jeszcze jakieś odwrócone wersje imion?

Nie narzekaj, masz lepiej niż ja miałem!

A jednak trafiło prosto do celu

Leniwy troszkę

Coś tu nie gra

Przeróbka mema z Thanosem

No nie dogadasz

Nawet hiszpańska inkwizycja byłaby bardziej spodziewana

Przecież to jest włamanie!

Macie w klasie cichego dzieciaka?

Racja synku, głupi ten chomik... Bardzo...

Edukacja w Polsce

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka