Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 kwietnia 2015, 19:50
Tak szczerze mówiąc to bez sensowne, po pierwsze mniejsza pojemność kubka bo ciastko zajmuje miejsce, a po drugie wystarczy przynieść jakiś talerzyk i można położyć tam z 10 ciastek, a tu tylko 1. Dodatkowo podczas przechylania kubka może ono wylecieć.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:02
Przynajmniej nie trzeba zapi***alać po ciastko
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 22:55
bo ciastko będzie w środku od samego początku i będzie się ku*wa regenerowało
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:07
Trochę nietrafione bo tam się mieści tylko jedno ciastko ;__;
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 21:52
@Neronixu: Zależy od wielkości ciastka.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:01
żeby ciastko leciało mi na morde ? plan idealny. pozatym taki kubek pewnie kosztuje 40 zł bo bajer. Ile kawy sie w nim zmieści ? 4 łyki ? tynx
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 21:51
@Kamael: 8£+wysyłka.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:55
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:34
głupie w ch*j...nie lepiej wypić więcej i nie wku*wiac się ze masz ciastko na ryju?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:07
mam taki i pijam w nim kakałko :3
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:42
było to już
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:36
XD
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:11
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:04
chcę to ^_^
Odpisz
11 kwietnia 2015, 22:48
Za**bisty, tak bardzo , że gdy będę pił to ciastko mi tam wleci.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 12:48
Fizyka,Ku*wo!
Odpisz
12 kwietnia 2015, 09:59
NI MA LIPY! TRZA TO MIEĆ
Odpisz
11 kwietnia 2015, 22:57
To jest... GENIALNE!
Odpisz