Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adamvvv1488

11 stycznia 2017, 14:59

ja mam takie że on mnie zabił a ja go też zabiłem bronią...

Avatar TheHunterMikiPL

14 maja 2015, 20:02

ło jezu... mi się wiele razy trafiało nawet, że rownocześnie strzeliłem headshota z jakimś gościem

Avatar legend77

16 kwietnia 2016, 23:56

@TheHunterMikiPL: ale on od flesha oberwał

Avatar santi755

12 kwietnia 2015, 20:41

jeśli trzymamy w reku odbezpieczony granat i ktoś nas zabije granat wylatuje i wybucha jak każdy normalny granat.

Avatar Sir_Snoge

16 kwietnia 2015, 13:17

@santi755: Ale to flashbang był...

Avatar maslo_maslane

16 kwietnia 2015, 14:22

@Sir_Snoge: On napisał, że "wybucha jak każdy inny granat"

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 14:43

@Sir_Snoge: Porzucaj sobie nimi w głowę np. kolegi z enemy team'u.

Kazdy zadaje obrażenia.

Avatar Sir_Snoge

16 kwietnia 2015, 18:27

@maslo_maslane: Ale on nie zabił wybuchem.

Avatar XxkillerxX

17 kwietnia 2015, 18:30

@Sir_Snoge: Zadaje ok 5 obrażeń więc da się zabić

Avatar sylwon1234

16 kwietnia 2015, 23:14

To nie podwójny kill a natychmiastowa karma ( Tzw. Martyr - męczennik)

Tak tak nauczyłem się w S.K.I.L.L.U.

Avatar nie_hejtuj_furry_

16 kwietnia 2015, 17:57

co to za gra?

Avatar Trilogyyy

16 kwietnia 2015, 18:02

@nie_hejtuj_furry_: Global Offensive..Cs

Avatar nie_hejtuj_furry_

16 kwietnia 2015, 18:03

@Trilogyyy: aha dzięki :)

Avatar majki909

12 kwietnia 2015, 13:19

Każdy granat zadaje dmg jeżeli rzucimy go w przeciwnika (przed jego wybuchem)

Avatar janusz2123

16 kwietnia 2015, 16:50

@majki909: no co ty?

Avatar majki909

16 kwietnia 2015, 17:55

@janusz2123: No widzę że autor tego gifa jest w ch*j zaskoczony

Avatar fufon

12 kwietnia 2015, 13:24

Co to za mapa

Avatar kacperxm4

13 kwietnia 2015, 07:24

@fufon: Chyba Season (Operacja Vanguard)

Avatar fufon

16 kwietnia 2015, 14:13

@kacperxm4: vanguard skończony, to już nie pogram

Avatar amekninja555

16 kwietnia 2015, 14:20

@fufon: Można pobrać z warsztatu.

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 13:00

Często się tak zdarza :)

Avatar elementiro

12 kwietnia 2015, 13:08

Co to za mapa?

Avatar CEzikMaj

16 kwietnia 2015, 12:35

@elementiro: Season (Vanguard)

Avatar amekninja555

12 kwietnia 2015, 12:28

A nagroda za najlepsze zabójstwo pośmiertne wędruje do... Smitty'ego!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Rel

Niezniszczalne

Deal życia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka