Dziewczyna poprosiła o przerobienie zdjęcia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2017, 10:36
Bjedny Sturmgeschütz III
Odpisz
1 kwietnia 2017, 15:20
POSTAL 4
Odpisz
13 kwietnia 2015, 09:46
wszystko moze byc dildem musisz byc wystarczajaco odwazny ~ Tivolt
(mam nadzieje ze dobrze napisalem tivolt bo ja go znam tylko z tego cytatu)
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:49
@Pro100WGebe: Nie zgadzam się, tylko idiota zrobiłby z miecza świetlnego dildo
Odpisz
4 stycznia 2017, 14:26
@Pro100WGebe: Ale wiesz, że to nie on to wymyślił?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:37
No i mają tłumik, jeszcze tylko kot na karabin i będzie cicha wojna XD
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:44
@TheGreatcat: Postal Dude approves.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:45
Jak wystrzeliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:42
Na serio?!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 16:22
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:59
Duża pojemność
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:31
Wszystko moze byc dildo...
Odpisz
13 kwietnia 2015, 06:57
Ja bym ty Stugiem III zniszczył chałupę i życie tego, kto wstawił ten obrazek obrażając jeden z najlepszych niszczycieli czołgów 2 wojny.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 09:40
@korobov: Ech, anony.
Sturmgeschutz nie był niszczycielem czołgów, a działem pancernym - to amerykanie przemianowali swoje zabawki na niszczyciele, bo to właśnie one stanowiły trzon ''przeciwpancerny'' w US Army - czołgi średnie/lekkie służyły do wsparcia piechoty.
Wracaj do wota.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 21:27
Racja, to samobieżne działo p-panc., a nie niszczyciel czołgów. Łapaj plusa.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 17:17
Coś lufę zapchało.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 15:42
Icokaman
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2015, 21:15
Czołgiem... To Stug lub JagdPanzer
Odpisz
12 kwietnia 2015, 21:44
@kamykPL: Widzę, że mamy tutaj poważnego znawcę broni pancernej. :~~D
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:40
nie trzeba być poważnym znawcą żeby to wiedzieć.Stug jest dosyć charakterystyczny jeśli chodzi o wygląd
Odpisz
13 kwietnia 2015, 09:41
>sugerando, że to nie była ironia
zabij się
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:39
To nie czołg to działo samobieżne stug III w wersji G (chyba na stugach się nie znam).
Odpisz
13 kwietnia 2015, 06:58
Zgadza się. Mówi Ci to koleś z PzKpfw VI na awatarze.
Odpisz
12 kwietnia 2015, 22:30
było w serji ,,Przeróbcie moje zdjęcie"
Odpisz