memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 grudnia 2017, 18:38
Zdziwiła mnie średnia obrazka i komentarze, ale spojrzalam na date i wszystko jasne
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:57
Ja tak robiłam z moją koleżanką a później ken (murzyn) ją zdradzał
5 stycznia 2016, 16:31
y...yy...yyy...
12 kwietnia 2012, 18:02
;d
11 listopada 2015, 12:36
Dostajesz strzałki za nick... I N T E R N E T T O J E
9 listopada 2015, 20:14
O kurde to są lalki z toy story O,o
28 lutego 2015, 02:29
w każdej zabawie z koleżanką tak robimy ;-; to nasza tradycja,,,
23 grudnia 2014, 10:11
Chyba każdy chociaż raz tak robił... ;-;
19 kwietnia 2014, 15:29
o kurde....XD
1 marca 2014, 17:23
Moja koleżanka ( ma 12 lat) tak zrobiła , a ja takie oczy 0_o
5 sierpnia 2013, 13:41
Dzięki za like na fb,oceny i 11 strzalek w góre za mój komentarz nwm za co... I komentarze <3
9 kwietnia 2013, 20:27
Super!
18 kwietnia 2012, 09:18
MMMM dobre . ;D Ja tak nie robię,
16 kwietnia 2012, 20:12
O, moja koleżanka z podstawówki! xd . 5
16 kwietnia 2012, 21:03
@MeBrusta: ale dobierasz sobie koleżanki ;P
16 kwietnia 2012, 16:28
ale ken nie ma c***a
16 kwietnia 2012, 16:33
@BUCxD: eeee ską ty to wiesz bawiłeś się lalkami czy co (lol wtf??)
16 kwietnia 2012, 15:43
no.....
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2017, 18:38
Zdziwiła mnie średnia obrazka i komentarze, ale spojrzalam na date i wszystko jasne
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:57
Ja tak robiłam z moją koleżanką a później ken (murzyn) ją zdradzał
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:31
y...yy...yyy...
Odpisz
12 kwietnia 2012, 18:02
;d
Odpisz
11 listopada 2015, 12:36
Dostajesz strzałki za nick... I N T E R N E T T O J E
Odpisz
9 listopada 2015, 20:14
O kurde to są lalki z toy story O,o
Odpisz
28 lutego 2015, 02:29
w każdej zabawie z koleżanką tak robimy ;-; to nasza tradycja,,,
Odpisz
23 grudnia 2014, 10:11
Chyba każdy chociaż raz tak robił... ;-;
Odpisz
19 kwietnia 2014, 15:29
o kurde....XD
Odpisz
1 marca 2014, 17:23
Moja koleżanka ( ma 12 lat) tak zrobiła , a ja takie oczy 0_o
Odpisz
5 sierpnia 2013, 13:41
Dzięki za like na fb,oceny i 11 strzalek w góre za mój komentarz nwm za co... I komentarze <3
Odpisz
9 kwietnia 2013, 20:27
Super!
Odpisz
18 kwietnia 2012, 09:18
MMMM dobre . ;D
Ja tak nie robię,
Odpisz
16 kwietnia 2012, 20:12
O, moja koleżanka z podstawówki! xd . 5
Odpisz
16 kwietnia 2012, 21:03
@MeBrusta: ale dobierasz sobie koleżanki ;P
Odpisz
16 kwietnia 2012, 16:28
ale ken nie ma c***a
Odpisz
16 kwietnia 2012, 16:33
@BUCxD: eeee ską ty to wiesz bawiłeś się lalkami czy co (lol wtf??)
Odpisz
16 kwietnia 2012, 15:43
no.....
Odpisz