Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PadmePL

21 grudnia 2017, 18:38

Zdziwiła mnie średnia obrazka i komentarze, ale spojrzalam na date i wszystko jasne

Avatar Jedna_z_wielu

19 grudnia 2016, 22:57

Ja tak robiłam z moją koleżanką a później ken (murzyn) ją zdradzał

Avatar KacperUE

5 stycznia 2016, 16:31

y...yy...yyy...

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2012, 18:02

;d

Avatar Archeologwinternetach

11 listopada 2015, 12:36

Dostajesz strzałki za nick... I N T E R N E T T O J E

Avatar Black_Lady_13

9 listopada 2015, 20:14

O kurde to są lalki z toy story O,o

Avatar Kicia1546

28 lutego 2015, 02:29

w każdej zabawie z koleżanką tak robimy ;-; to nasza tradycja,,,

Avatar Juli826

23 grudnia 2014, 10:11

Chyba każdy chociaż raz tak robił... ;-;

Avatar qbadrewnik

19 kwietnia 2014, 15:29

o kurde....XD

Avatar MissBunny

1 marca 2014, 17:23

Moja koleżanka ( ma 12 lat) tak zrobiła , a ja takie oczy 0_o

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2013, 13:41

Dzięki za like na fb,oceny i 11 strzalek w góre za mój komentarz nwm za co... I komentarze <3

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2013, 20:27

Super!

Avatar Gabaa

18 kwietnia 2012, 09:18

MMMM dobre . ;D
Ja tak nie robię,

Avatar MeBrusta

16 kwietnia 2012, 20:12

O, moja koleżanka z podstawówki! xd . 5

Avatar kama12345

16 kwietnia 2012, 21:03

@MeBrusta: ale dobierasz sobie koleżanki ;P

Avatar BUCxD

16 kwietnia 2012, 16:28

ale ken nie ma c***a

Avatar aliens

16 kwietnia 2012, 16:33

@BUCxD: eeee ską ty to wiesz bawiłeś się lalkami czy co (lol wtf??)

Avatar grubson5022

16 kwietnia 2012, 15:43

no.....

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #mama, #barbie

To by wystarczyło

I po kłopocie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

A, okej

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka