Kupujesz najdroższy stół ze wszystkich
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Angielskie śmieszki
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Drewniany kominek
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2015, 16:19
motherlode <3
Odpisz
10 marca 2021, 13:13
@hubciox26: Jak dla mnie granie z kodami na kasę jest nudne i bezcelowe.
Odpisz
11 maja 2021, 16:01
@Nieprzeszkadzaj: +1
Odpisz
4 maja 2016, 22:16
Kliknij ,,usiądź". To żadna filozofia. W każdym razie w 4.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:49
Ciekawostka:
Za cene jednego krzesła barowego (najtańszego) w Sims2 można kupić 4 zwykłe i stół :/
Odpisz
20 kwietnia 2015, 16:12
@gulasz88: widzisz różnice części gier?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:47
@nie_hejtuj_furry_: Wbrew pozorą wszystkie się w jakiś tam sposób różnią (oprócz grafiki) wystarczy to dostrzec
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:55
@gulasz88: W Sims 4 się da?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:14
@Aura12345: Nie wiem, nie grałem
Odpisz
21 kwietnia 2015, 17:03
@gulasz88: Kuuuuurczeeeee :P
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:57
@gulasz88: a widziales 1 albo 4???
Odpisz
27 kwietnia 2015, 21:11
mówie, żę w 4 nie grałem, a w 1 też chyba tak jest
Odpisz
27 kwietnia 2015, 21:31
@gulasz88: w 4 jest bardziej jasna grafika a w 1 zobacz na googlach
Odpisz
22 kwietnia 2015, 09:46
kod na kase motherlode xD
Odpisz
16 listopada 2020, 13:33
@ziomekpll: "xD"?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:05
Zrobiłem jadalnię, a sim zapieprza na drugie piętro do biurka.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:13
@gelo1238: Mój też !!!
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:23
@gelo1238: Twoi rodzice kupili/zbudowali dom z kuchnią. Jesz przy kompie.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:29
@VanQuisch: Ja nie... Czy ktoś zna ten ból że musi jeść w jadalni nad stołem?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:45
@USA_BALL: jq
Odpisz
20 kwietnia 2015, 17:09
@USA_BALL: Ból? ;_; Brzmisz jakbyś miał na myśli to, że musisz odejść od komputera i o zgrozo! Zjeść obiad z rodziną ;_;
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:03
@TimeOfMy: Pewnego razu wyszłam z pokoju by zjeść wraz z rodziną. Wydają się miłymi ludźmi.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 15:12
@TimeOfMy: Chodzi o to, że nie mogę z jedzeniem jeść w pokoju, bo to brudzi pokój, a ja "jem jak świnia" (logika moich rodziców)...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:15
*na stojąco
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:04
I know that feel bro
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 15:09
*Niechcący coś napisałem*
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:05
@GetRekt_MLG: wpsółczuję ci tego błędu życiowego
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:28
ale meble w simsach są tylko dla ozdoby
Odpisz
21 kwietnia 2015, 07:11
@olaya1: a co z lozkiem? bo chyba w ziemiance nie sypiają
Odpisz
21 kwietnia 2015, 07:40
@Pro100WGebe: ale mi chodzi o te krzesła przy ścianach których jest od groma przy kilkuosobowej rodzinie, stoliki po tysiące, ozdoby To już się zbiera. (Mówię tu o bogatych rodzinach. Ja nie dorabiam sobie pieniędzy kodem tylko mam inny "uczciwy" sposób
Odpisz
16 listopada 2020, 13:35
@olaya1: To mogłaś na początku napisać, o co ci chodzi, bo użytkownicy tej strony nie potrafią wyczytać ci w myślach, co masz na myśli.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:02
Nie kupiłam żadnego krzesła, kanapy itp.... sim jadł na kiblu xD
Odpisz