Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2016, 21:22
Przykład dzieciństwa hehe... Chociaż wtedy mnie nawet nie było na świecie...
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:14
Ja urodziłem się w 1999 roku, ale nie wyglądam na 12 lat i nie mówię, że tęsknię za latami 90ymi. Fakt, faktem narzekam na parę rzeczy, ale to takie, które pojawiły się stosunkowo nie dawno i są coraz popularniejsze. Chodzi mi o, np. Wrzucanie zdjęć żarcia na instagrama, podobnie ze snapem, ale także z przeróbkami zdjęć, które się na tej aplikacji pojawiają (Nie na widzę tego jak ktoś przerabia czyjeś zdjęcia, a zwłaszcza jak przerabiana osoba tego nie wie. Sam byłem "ofiarą" i przypadkiem się o tym dowiedziałem. Moja koleżanka, która miała z tego powodu duży ubaw porządnie się potem musiała zastanawiać co robi), tego uzależnienia od facebooka. No i jeszcze szkodzenia sobie świadomie poprzez palenie papierosów i picie alkoholu przez osoby nie letnie, najczęściej gimnazjalistów.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 20:48
@Szymon123PL: Jeśli urodził byś się w 1999 roku to miał byś 16 lat a nie 12 ( Jest 2015 rok)...
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2015, 20:57
@hvkjxbyh: Wiem. Jeśli chodzi o zdanie "ale nie wyglądam na 12 lat " Odwołuję się do zdjęcia. Osoba według mnie na tyle wygląda. A samo zdanie za siebie mówi, że według mnie nie wyglądam jakbym miał 12 lat, czyli, że jestem osobą starszą. Przynajmniej taki chciałem uzyskać sens.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 09:15
@Szymon123PL: Po prostu zabrzmiało to dla mnie jak byś był 12-sto latkiem który, pisze że urodził się w 1999 r.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 16:50
@hvkjxbyh: Czemu? Jaki 12 latek, by ci coś takiego napisał ;-; ? Chyba, że nie chodzi ci o całość, a wciąż o to jedno zdanie.
Odpisz
14 kwietnia 2015, 19:46
@Szymon123PL: Cały czas chodzi mi o to jedno zdanie właśnie ;)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:27
@Szymon123PL: Tak czytam, czytam i mam wrażenie, że po prostu masz zły punkt widzenia na świat.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 17:07
@Szymon123PL: Dałem w górę :v ale w jednej rzeczy się nie zgadzam .-.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:01
@Szymon123PL: nie było wtedy jeja
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:46
Jakiej? Chętnie "wysłucham" twojego zdania :)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:53
@Szymon123PL: Więc, na sylwestrze dowiedziałem się dziwnej rzeczy .-.
Mój wujek po spożyciu dużej ilości alkoholu powiedział że w moim wieku ze swoimi kolegami chował się za samochodem i palił .-. Więc nie jestem pewien że w zachowaniu się dużo zmieniło .-. ale możliwe że to on był dziwny i dlatego .-.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 06:14
@Szymon123PL: ja dokładnie tak samo (tylko nie jestem ofiarą w necie, tylko w realu...)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:32
Kiedyś była po prostu mniejsza deprawacja i za tym można tęsknić.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:21
@Mnich1: I tak ku*wa od zarania ludzkości."jakie to pokolenie głupie,za moich czasów bylo super.To,że ludzie od zawsze narzekaja na kolejne generacje a chwalą swoje "złote lata" świadczy tylko o tym ze ludzkośc ani troche sie nie zmieniła
Odpisz
28 kwietnia 2015, 23:22
@marianosk8: Dokładnie. Dlatego też takie zachowanie jak twoje czy moje nikogo dziwić nie powinno bo zawsze ktoś narzekał na młodszych, a młodsi na starszych.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:31
To ja zacytuję mojego kolegę: "Przywróciłaś mi wiarę w nowe pokolenie, bo słuchasz metalu.". ;-;
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 07:34
idioci co wy myślicie że wtedy było lepiej? jest tak samo dzieciaki grają w piłkę do 19:00 robią bazy strzela się kulkami a po 20 siadają do komputera i grają online w lola, wowa, wota wszystko jest tak samo; /
Odpisz
14 kwietnia 2015, 09:17
@DranejBijBolszewika: Tylko wtedy prawie wszystkie dzieciaki tak robiły a teraz co dziesiąty albo i rzadziej. I ogólnie było mniejsze zgorszenie wśród dzieciaków
Odpisz
14 kwietnia 2015, 14:50
@DranejBijBolszewika: no ,ale wtedy było mniej neosów.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:02
@hvkjxbyh: Oy tam :)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:30
Hmm... Jestem z 2001 roku, ale mam porządnego brata, który mi pokazał większość rzeczy z lat '90.
Ale i tak "gimby nie znajo".
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:41
@KochamCYCKI: A grandż? :3
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 16:45
@Tymoslaw0: Szczerze? Nigdy nie słuchałam
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:46
@KochamCYCKI: Ale kojarzysz wielką czwórkę z Seattle?
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:48
@Tymoslaw0: Yhy
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:54
@KochamCYCKI: To fajno.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:47
Ahh, jak ja tęsknie za XX wiekiem :c
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:44
Gimbusy tęsknio za 1969.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:20
Tęsknię za latami 00'
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:12
Nie jestem z 90', ale tęsknię za swoim dzieciństwem (tj. wczesną podstawówką), od tamtego czasu jednak trochę się pozmieniało...
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:24
Jestem 98 rocznik....... ale jakoś nie tęsknię za dzieciństwem ;p
Odpisz