Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzykrotny T
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2015, 09:06
Dlaczego jego strój wygląda jak słaba wersja stroju Flasha?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:19
Bo kiedyś wpadł do mnie Flash, ale wyszedł tak szybko, że nie zdążyłem przyjrzeć się jego strojowi.
Odpisz
1 lutego 2017, 20:39
@JonSpaghetti: Ejej, czy to nie ty tworzyles bozydarowe jeja?
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:06
Edki
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:13
Dobra, czemu ten gość nosi coś przypominającego strój niskobudżetowego superbohatera?
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:30
@Omeg12: Dokładnie wygląda jak słaba wersja stroju Flasha :P
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:17
@iger3: Bo jestem niskobudżetowym superbohaterem, który nie robi nic super, tylko rysuje komiksy... So much fail :(
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:47
@JonSpaghetti: Ja Cię nie oceniam czy coś :P Po prostu napisałem to co miałem na myśli, a to że robisz komiksy to fajna sprawa :P
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:08
przynajmniej kupa sobie nie poszła ;-)
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:53
daj jej minute
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:20
@nie_hejtuj_furry_: Musiałem sprzątnąć, bo zaczynało cuchnąć :(
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2015, 14:48
@JonSpaghetti: przyjaźń bez względu na wszystko
Odpisz
21 kwietnia 2015, 23:10
Czo ten Nyan?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:18
@Zjem_Ci_Matke: Szobie latał.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:13
@JonSpaghetti: Teraz czai się pod biurkiem...
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:54
Chciałbym dużo zrozumieć ... ale więcej nie wiem ...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:20
@Kambot: Też bym chciał coś zrozumieć, ale skoro sam nie wiem o co chodzi, to nie wymagam tego od ciebie. Nie martw się już <poklepuje po plecach>.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 23:57
ninogiorniom
Odpisz
21 kwietnia 2015, 22:33
Czyż bym widział Eda ?? :)
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:57
drugi obrazek TWD i brazzers?
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:15
Czy tylko ja zauważyłem tego nyan cata za oknem? XD (3 i 4 obrazek)
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:54
mamo? XD
Odpisz
14 kwietnia 2015, 17:57
Jak to, mamo?
Odpisz
14 kwietnia 2015, 18:00
@kamykPL: Mamy nie ma... Są tylko halucynacje z niedożywienia...
Odpisz
15 kwietnia 2015, 14:49
@JonSpaghetti: ...i śmierdź
Odpisz