Gdy ktoś obraża Cię w internetach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Żartownisie
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 00:45
oj jak ja to znam...
Odpisz
21 kwietnia 2015, 23:10
mam takiego kota <3
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:23
znam to
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:00
kurde takie są dzieci...hejtują za nic
(znowu mam gdzieś waszą opinie o mnie)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:12
@nie_hejtuj_furry_: Nie tylko dzieci. Znam bardzo inteligentną dziewczynę, która zawsze się musi przyczepić, nawet, gdy się z Tobą zgadza.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 07:04
no widzisz :|
Odpisz
17 kwietnia 2015, 06:55
nie, nie zmieniam sie w pluszaka.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 00:59
Gdy ktoś obraża cię w internetach.
A ty nic złego nie zrobiłeś.
Zmieniasz się we wku*wionego pluszaka.
I płaczesz, bo przecież nic złego nie zrobiłeś...
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:11
Plakat z Iron Maiden <333
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:49
( ͡° ͜ʖ ͡°)!!!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:32
@Szoko: mądrze prawi,polać mu!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:14
*tu był głupi komentarz*
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:41
mfw zdejmie mnie ten sam snajper 3 razy pod rząd
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 18:32
Bo to są dzieciaczki neo i Gimby. Na nich tylko jedno ...BAN.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:36
Wow, hejt taki efektywny.
Nic tak dobrze nie działa na gimbowników i 'dzieciaczki neo' jak odpowiedzenie im tym samym, eh?
Skończże się kompromitować.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:38
Aha , niezła ptóba tato NeoKidsów.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:38
To było tak wybitnie żałosne, że ja nawet nie.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:49
Dobra, sorry.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:30
Masz plakat Ajen Mejden?! TY SATANISTO!!! Nienawidzę cię brudasie piep**ony!!!!!
/s
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:21
raz mi się zdarzyło że jeden na youtube mnie wku*wiał ale nic nie zrobiłem ;_;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 18:05
znam ten ból :(
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 18:15
@nie_hejtuj_furry_: Ty głupku! Dlaczego nie kupiłeś skrzynek?
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:00
@nie_hejtuj_furry_: łap |________________|
Odpisz