Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2020, 18:47
Wtedy gryzę kabel
Odpisz
7 listopada 2014, 18:00
Ten Moment.. Gdy Przeglądam Jeja
Odpisz
29 maja 2014, 15:25
Właśnie to przeżyłam T.T
Odpisz
2 maja 2012, 14:52
casami tak jest T.T
Odpisz
16 kwietnia 2012, 20:49
...Ten moment właśnie nastał :D
Odpisz
16 kwietnia 2012, 20:09
5/5
Odpisz
16 kwietnia 2012, 19:00
Ja zazwyczaj włączam winampa a po 2 godzinach kapię, że głośniki wyłączone xD
Odpisz
16 kwietnia 2012, 17:50
:) 5/5 i do ulu
Odpisz
16 kwietnia 2012, 16:36
skąd to znam mam niestety tak samo ale fajna muzyczka wcześniej leciałą
Odpisz
16 kwietnia 2012, 16:32
hhaa dobre
Odpisz
16 kwietnia 2012, 14:26
no i co z tego wynika? bambuko, 1/5!
Odpisz
16 kwietnia 2012, 06:28
prawda
Odpisz