Jak oglądać horrory? Proste!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2017, 12:49
Moja siostra powiedziała żebym ze nią Fnafa obejrzała.. Po 2,3 odc poszłam poszukać moich misi ;_;
Odpisz
3 marca 2017, 16:28
@ResiaPL: no bez przesady... fnaf nie jest AŻ TAK straszny
Odpisz
3 marca 2017, 18:47
Mam fobie przed horrorkami i podobnymi bo np. ja miałam 5 lat kuzyni i kuzynki około 15 i jechali ze horrorami jak: ,,Dom pośrodku lasu" czy jakoś tak
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:38
@ResiaPL: mój pierwszy horror (tata mi puścił w wieku 6 lat) - "Klątwa" (ta orginalna)
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:14
Łocie hoi mój stary komentarz xD
Odpisz
16 kwietnia 2018, 18:41
@ResiaPL: on wtedy nie miał nawet roku -.-
Odpisz
21 sierpnia 2018, 16:45
@ResiaPL: To ty w BATIM i DDLC nie grałaś. Najlepsze horrory tych czasów.
Odpisz
6 marca 2016, 21:49
Ja się zawijam w koc....
Odpisz
17 maja 2015, 16:41
ja jak gram w FNAF to włączam na MP 3 disco polo wtedy lęk zamienia się w śmiech
Odpisz
21 maja 2019, 20:13
@matiExtreme: ja nie lubie disco
Odpisz
15 kwietnia 2015, 18:44
Zawsze jak oglądam horrory to włączam sobie muzyke
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:27
@cyprian1219: Psujesz sobie cały klimat. Horror jest po to, a by się bać, a nie żeby było na odwrót. >.<
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 18:14
@PolskiKaktusPL: Banie nie jest po to, żeby się niego horrorować?
Całe życie w kłamstwie...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:33
@PolskiKaktusPL: ćab hmm a może abć
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:08
@PolskiKaktusPL: A zaraz coś wyskakuje a w muzyce baby baby baby. ._.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:18
@MrMinecraftKuba: Zespułeś, na końcu powinieneś dodać "Ołłłłłłłłl" czy coś
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:33
@MrMinecraftKuba: You make my day!!! XD
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:43
tam w prawym górnym rogu jest też straszne zwierze pies pitbull
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:17
@ThekrzoczekPL: a co w nim straszego ;d?
Odpisz
15 kwietnia 2015, 23:10
Inaczej powiesz gdy bedzie na sterydach w nocy i będzie cie gonił
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:30
@ThekrzoczekPL: Mam pitbulla i chusteczka jest straszniejsza od niego.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 18:02
Ja gdy oglądam horror puszczam sobie pornoska w tle .
edit : To co brałem nie było aż tak mocne
editv2 : no może trochę .
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:09
@Bilolus1: dasz trochę?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:32
@mrklorens: Służę pomocą
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:38
@MrHenderson: dzięki
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:58
"horrory" <lenny>
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:36
@WolfWolfyWolf: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:41
IF YOU KNOW WHA' I MEAN MR.BEAN!
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:19
widzę, że ktoś tu oglądał "Grave Encounters 2"
Odpisz
15 kwietnia 2015, 18:39
lub jak grać w fnaf :P
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:07
Jak grać w fajwnajtsy? Po prostu grać. Tam nie ma nic ku*wa strasznego.
Odpisz
15 kwietnia 2015, 19:54
zgadzam się
Odpisz
15 kwietnia 2015, 22:00
pierwsza część tylko była trochę straszna ale przyznam...jak grasz o drugiej w nocy, nie masz światła to stała paka mada faka w skrociw
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:17
Ten szajs nie jest jest straszny
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:43
@DoktorDiksior: Zależy dla kogo :< ja po zagraniu fajwnajtsatfreddi nie dość że ku*wa Prawie zawał bo prąd wywaliło to jeszcze po nocach spać nie mogłem przez Foxyego :<<<<<<
je**ne fajwnajtsy
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:53
Ta gra nie ma być straszna
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:55
Współczuć. Chłopcze, współczuć.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:11
i know that feeling bro.
@hejters I się kuźwa zerwali obrońcy straszności i już minusy dają, bo człowiek napisal jakie ma odczucia co do gry. No po prostu kocham internety
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:28
Jedyne czego się można bać to jumpscare'ów, postacie nie są straszne.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:01
Wszystko zależy od człowieka. Niektórzy mają słabsze nerwy.
Odpisz