Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2012, 12:36
ja bym to inaczej opisał: kropki - tam śpimy my. kreski - nasz kot
Odpisz
31 maja 2012, 16:35
z młodszym bratem tak samo
Odpisz
17 kwietnia 2012, 19:52
nawet fajne 4/5
Odpisz
17 kwietnia 2012, 18:01
Chwila chwila przecież tu nie ma podłogi!
Odpisz
17 kwietnia 2012, 15:55
dobre
Odpisz
17 kwietnia 2012, 15:28
Mogę potwierdzić, po tym, że łóżko mam w miarę duże, a prawie każdej nocy ląduję na podłodze.
Odpisz
17 kwietnia 2012, 14:56
głupie
Odpisz
17 kwietnia 2012, 13:24
Żal ,bo jest na odwrót ;-/
Odpisz
17 kwietnia 2012, 07:40
bitch plese, ja nie mam dziewczyny... :|
Odpisz
17 kwietnia 2012, 09:10
@meteorr77: bitch please nie mam dużego łóżka xD
Odpisz
17 kwietnia 2012, 06:54
hehe prawda
Odpisz