Zawsze ciągnęło mnie do ciepłych krajów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2015, 19:12
Nie rozumiem Satanistów, co ich ciągnie we wiecznym potępieniu?!
Odpisz
3 maja 2019, 13:09
@HEAVYMOOSE: dla satanistów szatan jest ich Bogiem ojcem który chce żeby oni jak najlepiej przeżyli życie a potem mu służyli w jego armii w piekle
Odpisz
21 kwietnia 2015, 23:23
Ave Szatan!!
Odpisz
16 września 2015, 12:21
@Nath_69: AVE!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:37
Było tylko inne kwestie
Odpisz
19 kwietnia 2015, 10:00
Ale satanista nie jest bezbożnikiem. Przecież wierzy w swojego Boga - w Szatana.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 10:56
Z definicji jeżeli ktoś wierzy w Szatana to wierzy i w Boga, tylko że Boga odrzuca, a czci demona/anioła/diabła/bestię. (choć w sumie to też zależy od odłamu satanizmu....)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:13
@Myszkapl: upadłego aniola
Odpisz
19 kwietnia 2015, 07:29
Odpisz