Wygląda bardzo przytulnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2015, 18:30
Sądząc po tyle jego koszulki, to nie pierwszy raz pcha się w takie miejsca :P
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:00
Ale to co jest w środku nie będzie już takie miłe.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:08
@kotul: A może tam jest 1000 dziewic?
Tak bardzo nieogar XD
Odpisz
20 kwietnia 2015, 10:01
@kotul: mile to moze byc ale np. gniazdo os ;-;
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:00
pszczoły są spoko,zbierają miód i w ogóle to spoko goście,a wiesz co ci powie osa?
-Pie**ol się.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:01
@kotul: osa nic nie mówi ,podleci,ukąsi i pokaże środkowego palca
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:26
i o tym mówię.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 06:35
No.zawsze na Pierwszą Komunię takie gówno chciałem mieć
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:04
Ciasny, ale własny :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:19
ciekawe jak wyjdzie??
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:40
"Kiedy mówi, że jest dziewicą"
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:44
Chcieć to móc
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:13
Wejść łatwiej, ale jak wyjdzie?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:03
@MrocznyWilk: Wątpię żeby wszedł do czegoś takiego nie znając wyjścia. :P
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:05
@Nieznany_w_internecie: Jak to mówią: „są ludzie i parapety”.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:31
@MrocznyWilk: A nie taborety?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:33
@Wizados: Ja słyszałem taką wersję.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:24
Ja myślę, że tam jest taka zjeżdżalnia jak w Epoce Lodowcowej xD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:16
Narnia level dziura
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:01
A jak wyjdzie ?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:00
cholera nie lubię takich ciasnych miejsc...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:42
Portal do piekła ;)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:21
A za chwilę "Ku*wa! Tu jest pełno pająków!"
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:30
Albo ciebie xD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:38
@kamykPL: XD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:37
Iks de Iks de
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:56
kraina czarów ?
Odpisz