Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2015, 15:02
ja to bym mial ulge ;3 slabiej jak by wpisala "re"
Odpisz
26 czerwca 2016, 15:12
@lazur1225: Założę się że chodzi o "republika Czeska krajobrazy "
Odpisz
25 marca 2017, 20:58
@xD_Natalia_Dx: otoz nie bo o redtube
Odpisz
22 kwietnia 2020, 02:39
@CytrynXD: r/wooosh
Odpisz
16 września 2015, 23:36
www poczta onet ;_;
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:12
kto zaczyna pisać adres strony od www? :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:58
biedny człowiek (bezobrazu ale dlaczego VEGETA !)
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:07
ww poczta
ww pomponik
ww poczta onet
ww poczta polska
ww pocztex
ww popularne
jestem grzeczny? ...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:09
@Lekki69: ww. ?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:24
@Lekki69: u mnie jeszcze jest portal podatkowy, po za tym nie każda strona z portografią zaczyna się na po
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:43
@Lekki69: Jeszcze pons.eu.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:50
@Lekki69:
Odpisz
18 kwietnia 2015, 14:52
@Lekki69: zapomniałeś o pokewars
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:31
@feitan284: nie, nie gram w to
Odpisz
18 kwietnia 2015, 18:19
@Lekki69: ale ja gram
Odpisz
18 kwietnia 2015, 20:25
@feitan284: fajnie
Odpisz
18 kwietnia 2015, 11:37
haha ja to jestem orygianalny^^ wchodze tylko na showupa :D
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:26
Moja mama podczas pisania patrzy cały czas na klawiaturę.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:50
@Daniu206: nie tylko ona :)
Odpisz
17 kwietnia 2015, 22:48
@Daniu206: U mnie tak samo. Gdy ja napiszę 2 stronne wypracowanie ona jedynie napisze 2 zdania ;__;
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:50
y jest coś takiego jak okno inkognito do takich spraw
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:35
Ja bym się zastanawiał czemu ona zaczyna od "www"
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:33
Mhahahaha alwhodze na redtube
Odpisz
17 kwietnia 2015, 13:41
Zasłużyłeś za swoją głupotę. Jak już musisz, to przecież masz tryb prywatny (ewentualnie IE).
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:25
@MrocznyWilk: albo strony które nie zaczynają się na po
Odpisz
17 kwietnia 2015, 16:06
Widać, że mama skora zaczyna pisać adres strony w od "www."
Odpisz
17 kwietnia 2015, 14:00
byyyyylo
Odpisz
17 kwietnia 2015, 15:44
@SCP_173: Wracaj do celi!
Odpisz
17 kwietnia 2015, 15:50
@Zjem_Ci_Matke: jak mnie tam zamkniesz to naśle na ciebie SCP-106
Odpisz
17 kwietnia 2015, 15:55
@SCP_173: On nie żyje.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 15:57
@Zjem_Ci_Matke: chcesz mieć w żyłach 008, prawda?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:08
@SCP_173: Idę go zabić, ale nie zajdę daleko ze złamaną nogą...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:26
@Dead_Bload321: Pomogę Ci !
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:27
@SCP49: Podróbka !
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:29
@Dead_Bload321: Nic niemów! Usuwam konto ,_,
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2015, 18:29
@Dead_Bload321: Nic niemów! Usuwam konto ,_,
Odpisz
17 kwietnia 2015, 18:34
@SCP49: co tu sie wydarzło...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:44
@SCP_173: Nie wiem. Jak dam ci trzech ludzi z zaszytymi powiekami to wrócisz do celi?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 19:51
@Zjem_Ci_Matke: wiesz chyba ze moge sie poruszac gdy patrza prawda? chodze tylko gdy mrugaja bo robia fajne miny i na ogul jest smiesznie
Odpisz
17 kwietnia 2015, 20:31
@SCP_173: Ale będą bardziej krzyczeć....
Odpisz
17 kwietnia 2015, 20:34
@Zjem_Ci_Matke: jestem pie**olonym kamiennym posągiem i nie mam uszu...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 22:32
@SCP_173: Ale jak krzyczą, to robią niezłe miny...
Odpisz
18 kwietnia 2015, 08:00
@Zjem_Ci_Matke: hmm... dorzuć laptop z wifi z bym mógł przeglądać jeja i będzie ok
Odpisz
18 kwietnia 2015, 09:57
@SCP_173: A nie wolałbyś tableta?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 10:00
@Zjem_Ci_Matke: laptopa...bedzie mincraft :D
Odpisz
18 kwietnia 2015, 10:05
@SCP_173: On gra w Minecraft! Do celi z nim!!!
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2015, 10:13
@Zjem_Ci_Matke: nope (chyba trochu zaspamowaliśmy komenty)
Odpisz
17 kwietnia 2015, 13:00
Było :v
Odpisz
17 kwietnia 2015, 14:32
@Hassh: Dowód masz?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 14:33
@Szymon2301: Jak kilka osób pisze że było to chyba nie trzeba dowodów, z resztą komu chce się szukać przez wiele stron tego jedynego obrazka dla potwierdzenia ... ?
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2015, 15:54
@Szymon2301: Ja mam.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 15:51
mi się już wyświetla jak piszę "ww"
Odpisz