Wsadziłem Nokię do uchwytu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Z klasą się trzeba urodzić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2015, 15:36
Mjølner się mówi.
Odpisz
21 marca 2020, 14:11
@Piotresiek: mjølnir
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:43
poziom zniszczenia over 100000
Odpisz
22 kwietnia 2015, 07:57
żartujesz?! TO MŁOT WSZECH ZNISZCZENIA!
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 22:23
Zniszczenie gwarantowane
Odpisz
18 kwietnia 2015, 21:22
Ja chcę, ja chcę!
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:06
Uchwyt jest za mało wytrzymały, to jedyny słaby punkt.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:12
@anju123321: I jak się złamie to nokia spadając spowoduje armagedon
Odpisz
18 kwietnia 2015, 18:34
@anju123321: to ukryta funkcja samozniszczenia, złamanie rączki niszczy wszystko na okolicznych kontynentach
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:15
Obrażenia krytyczne :D
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:10
Nieprawda, młot thora nie jest niezniszczalny
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:06
minecraft :)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 01:24
@gORb123: za dużo tego minecraft...
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:02
toż to najpotęrzniejsza broń na świecie!
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:12
@syrenaman: a najpotęŻniejszą książką dla ciebie jest slownik ortograficzny
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2015, 15:57
@wojtun: polszki byci tródny jenżyk pynie grymar nazi
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:51
dobre XD
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:18
Jedyne dobre zastosowanie tego.
Odpisz