Wsadziłem Nokię do uchwytu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2015, 15:36
Mjølner się mówi.
Odpisz
21 marca 2020, 14:11
@Piotresiek: mjølnir
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:43
poziom zniszczenia over 100000
Odpisz
22 kwietnia 2015, 07:57
żartujesz?! TO MŁOT WSZECH ZNISZCZENIA!
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 22:23
Zniszczenie gwarantowane
Odpisz
18 kwietnia 2015, 21:22
Ja chcę, ja chcę!
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:06
Uchwyt jest za mało wytrzymały, to jedyny słaby punkt.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:12
@anju123321: I jak się złamie to nokia spadając spowoduje armagedon
Odpisz
18 kwietnia 2015, 18:34
@anju123321: to ukryta funkcja samozniszczenia, złamanie rączki niszczy wszystko na okolicznych kontynentach
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:15
Obrażenia krytyczne :D
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:10
Nieprawda, młot thora nie jest niezniszczalny
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:06
minecraft :)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 01:24
@gORb123: za dużo tego minecraft...
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:02
toż to najpotęrzniejsza broń na świecie!
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:12
@syrenaman: a najpotęŻniejszą książką dla ciebie jest slownik ortograficzny
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2015, 15:57
@wojtun: polszki byci tródny jenżyk pynie grymar nazi
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:51
dobre XD
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:18
Jedyne dobre zastosowanie tego.
Odpisz