Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kacp80

28 grudnia 2021, 23:28

Weź ktoś wytłumacz ten trzeci

Avatar Revant42

7 lipca 2018, 23:32

Mając lat sześć popłakałem się na śmierci dartha vadera i śmierci optimusa prime w animacji pełnometrażowej.A potem dostałem znieczulicy i nic mnie nie ruszyło aż do konceru Priscilii w w3 i finału gry walking dead.

Avatar Lacoste

23 kwietnia 2015, 15:29

Powie mi ktoś co się wtedy działo w tej scenie zielonej mili? Bo oglądałem tyko początek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Dead_Bload321

25 kwietnia 2015, 17:18

@maciekja145: "Główna postać" - pasuje ?

Avatar maciekja145

25 kwietnia 2015, 17:19

@Dead_Bload321: Chodzi mi o ortografię ,_,

Avatar arektatarowicz

17 kwietnia 2015, 21:22

a Król Lew ?

Avatar pieerzyk

23 kwietnia 2015, 15:38

@arektatarowicz: where kids cried

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 15:47

@arektatarowicz: Where nobody cried.

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 16:51

Moja 8 letnia kuzynka płakała, lol :v

Avatar Zohan666

24 kwietnia 2015, 21:47

Ja mając 6 lat płakałem... taki mały szczególik z mojego życia...

Avatar
Lunia21

23 kwietnia 2015, 16:40

Pewnie jestem jakaś nienormalna, ale nie oglądałam trzech ostatnich filmów, poda ktoś tytuły?

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 17:25

Kolejno: Szybcy i Wściekli 7 Interstellar i Zielona Mila.

Avatar
Lunia21

24 kwietnia 2015, 15:41

Dzięki:)

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 15:50

Nie ma za co.

Avatar Ahakochamlol

Edytowano - 23 kwietnia 2015, 23:00

Zielona mila, chłopiec w pasiastej pizamie i król lew na tym płakałam

Avatar Leesha

23 kwietnia 2015, 19:24

Widziałam to wszystko. Nie płakałam.

Avatar Mozgowiec

23 kwietnia 2015, 15:50

Avatar dahaka01

23 kwietnia 2015, 19:07

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 23 kwietnia 2015, 18:46

A Braveheart?
FREEEDOOOOOM *Dies*

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 23 kwietnia 2015, 18:46

Aplikacja zawiodła

Avatar kotul

23 kwietnia 2015, 17:48

Serio, Tytanik? Zabijcie mnie, jeżeli to obejrzę :P

Avatar Flute

23 kwietnia 2015, 17:13

69 ulubionych i 69 komentarzy przypadek?

Avatar Szybki111PL

23 kwietnia 2015, 17:25

@Flute: Wszystko popsułeś śmieciu.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 kwietnia 2015, 15:34

Ku*wa, źle napisałem >-< Cried, nie cryed. Sorri maj frent.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 16:02

@PieKiller: Może.

Avatar Soberker

23 kwietnia 2015, 16:57

Jak byłem mały to płakałem jak Darth Maul zabił Qui-Gonna... poza tym w ogóle mnie filmy nie wzruszały...

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 16:49

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 16:45

co to jest za film z tym czarnoskórym mężczyzną który siedzi na krześle

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 16:46

Zielona Mila

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 16:56

Dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Chciał tylko pomóc

Pozdrawiam świetliki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka