Oczekiwania na trzeciego gracza...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2015, 17:18
Pewnie za 9 miesięcy będzie Wario.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:19
@Mycha2001: A może Jario?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:05
za 9 miesięcy...... poczekacie sobie
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:24
@mooped: Ku*wa, jakie lagi!
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:56
Nie lagi tylko po prostu serwer ruski.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:48
Będzie trzeci Wario lub Yoshi
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:24
Mario i tak najważniejszy.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:07
Ja chcę być Yoshim! ;w; Ale.. czm w tagach są 'narodziny'? e.e
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:12
Bo czekają na narodziny trzeciego dziecka.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:21
Mayro zrzuci Cię z klifu przy pierwszym lepszym skoku wiary >:-)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:39
@DeadExtreme: Ahaaa ;w; jej mam 7 więcej strzałek w dół xd
Odpisz