Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2015, 22:08
Właściwie o co kaman z tym ślimakiem? Pojawia się w każdym odcinku na parę sekund... I w pewnym odcinku został opętany przez lich'a... I był taki zły... Tak jak tutej w komiksie... Muszę obczaić więcej Pnp...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 23:27
@Wizados: Tak, ślimak się pojawia niemal zawsze, potem Król Zły go opętał, i po porażce w walce zaczął wykorzystywać ślimaka by: zdobyć "Księgowidło", zabić Billego, otworzyć portal do innego świata, by wykorzystać życzenie (zmienione przez życzenie Jake'a) i zabić tego od życzeń (nie pamiętam nazwy). Pomogłem?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 01:48
@Robert737:
Odpisz
18 kwietnia 2015, 12:49
@Robert737: Może być ;d
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:00
@Robert737: ten od życzeń to Prizmo
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 18:57
@Robert737: Prizmo. Nazywał się Prizmo. W szóstym sezonie został zabity przez Lich'a, ale potem znów żył.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:44
@TimekPL123: Dzięki, ale akurat oglądałem ten odcinek, żył dlatego, że przygotował sobie jakby "interaktywne nagranie", które poinstruowało Finn'a, co zrobić, by go ożywić.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 14:53
pora na przygodę wersja hińzgie bajgi
[czekam na hejty od fanów hińzgich bajeg :> ]
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:51
Hejt od na pewno wcale nie fana anime.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:00
hejt :<
Odpisz
27 kwietnia 2015, 21:08
przynajmniej miało by ładniejszą grafikę niż teraz .-.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:54
Mój mózg tłumaczy na polski z angielskiego bez mojej wiedzy ;__; Dopiero po przeczytaniu komentarzy zrozumiałem, że to było po angielsku. A tak ogółem to szkoda że tak narysowane, ale cóż, każdy rysuje w jakim stylu lubi.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:39
szkoda, że teraz tak cenzurują ten serial (kto oglądał po angielsku ten wie o co chodzi)
Odpisz
18 kwietnia 2015, 10:32
finn ma lepszą dziewczynę pod ręką, a użera się z balonówką chłopie weź się w garść zanim będzie za późno
Odpisz
19 kwietnia 2015, 09:17
@WickedHeart: już nie ma. Teraz ona jest z cynamonkiem (wut)
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:02
@kotouakk: No właśnie nie jest. Sami twórcy to potwierdzili.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:57
Coś w tym jest... Widzieliście kiedyś czułki ślimaka? Jak próbuje cię nimi bestialsko udusić?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:40
Ale żal zepsułaś PnP
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:12
WTF?! Pora na przygodę w anime?!
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:20
So fuckin' kawaii
Odpisz
18 kwietnia 2015, 08:18
jak można tak spie**olić Adventure Time rysując go jak anime?! nie mam nic do Anime, ale nienawidzę przerabianie takich kiepsko rysowanych, amerykańskich seriali na Qnime
Odpisz
18 kwietnia 2015, 08:18
@konbed: literówka się wkradła
Odpisz
18 kwietnia 2015, 09:34
@konbed: Szczerze powiedziawszy, nie widziałam jeszcze nigdy anime (ani mangi) z takie kreską. Ale jeżeli to było rysowane przez Amerykanina to to nie jest mangą nawet w 1%.
BTW. Japończycy zwykle robią czarno-białe mangi.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 09:46
@Myszkapl: mangi tak, ale ten koleś ogląda Anime i wzorował się tym i rzeczywiście...te kreski jakoś dziwnie grube...wgl takie dziffne
Odpisz
18 kwietnia 2015, 09:49
@konbed: Taki jest widocznie jego styl.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:05
@Myszkapl: nie przez Amerykanina. Przez Rosjankę. =)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 09:23
Myślałem, że coś innego zrobi z tym ślimakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:29
Czemu to jest narysowane stylem anime ;-;
Odpisz
18 kwietnia 2015, 21:41
Może ktoś to lubi?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 21:43
Ale gdyby to była normalna kreska, wyszłoby lepiej.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 22:12
Każdy ma inne upodobania, może jemu akurat się taki styl podobał :P
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2015, 23:01
adventure time tak bardzo kawai
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:40
czy mi się zdaje, czy to jest jakaś dziwna wersja "pory na przygodę"?
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:42
@coloman: Nie, nie wydaje Ci się. A tak w ogóle mi się tam podoba.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:29
Przetłumaczy ktoś? :P
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:32
@corvus: Nie.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:34
@Olixa: Spi***alaj. :c
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:35
@corvus: -Witaj panie ślimaku!
-Dlaczego wyglądasz tak smutno?
-Naiwne dziecko! Nawet nie wiesz kim ja jestem!
-Wiem co sprawi że będziesz szczęśliwy!
-Co?
-Co... co zamierzasz zrobić?
[ Jakiś czas później]
-Panie ślimaku, dlaczego nie chcesz wyjść ze swojej skorupy?
-może śpi?
-jestem zły (złem?)
-jestem śmiercią
-zniszczę ten świat
To moje kalekie tłumaczenie ;-;
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:37
@kasia101112: Wielkie dzięki. :3
Odpisz