Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nie idź!
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2018, 20:16
na dworcu w warszawie jest więcej meneli niż w lodzi
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:03
To prawda. Raz byłem w Łodzi i powiem, że nie chciałbym tam mieszkać.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:25
Potwierdzam, niestety z własnej autopsji ;-; Przynajmniej mieszkam na obrzeżach więc nie jest tak źle.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 12:36
To prawda...Cała Łódź jest rozje.bana ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:21
" - Ku*wa, jaki tu asfalt popękany!
Noo! Jak w Łodzi!" ~ Bananowy Janek oraz NRGeek
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:22
To prawda.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:22
Centrum to gówno. Przyznaję.
Mieszkam na obrzeżach i jest ql.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:24
I tak mniejsza ch*jnia niż Mazowieckie. :P
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:25
Banan zawsze spoko...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:27
@Nieznany_w_internecie: Bez przesady. Byłem ostatnio kilka razy na mazowszu oraz pochodzę z miasta, które leży na granicy mazowsza i podlasia (bardziej po stronie tego pierwszego) i aż takiego syfu tam nie ma :P
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2015, 10:06
Tajemnica rozwiązana! Na szczęście tam nie mieszkam. Bez obrazy dla mieszkańców tego miasta.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 08:14
Przypadek? Nie sądzę!
Odpisz