Instrukcja stania w autobusie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Powodzenia
Tacy sami, a ściana między nami
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2020, 09:33
ja zawsze stoje przy drzwiach bo sie boje ze przegapie moj przystanek
Odpisz
19 lutego 2016, 16:21
Niedawno na wycieczce szkolnej było więcej osób. :)
Nasza klasa, 2 z innych szkół i jeszcze pozostali ludzi.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 14:03
Zielone kropki to stare mohery
Odpisz
22 kwietnia 2015, 18:00
To drugie to ja tak stoję często, ponieważ autobus jest zawsze pełny w tamtych miejscach.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:34
"Jak jest naprawdę" jest trochę przeklamane.
Wiadomym jest że normalnie jest 2 razy więcej osób...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:27
co to te czerwone?????? :/
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:32
@Fatall: ty...
Odpisz
13 listopada 2017, 20:21
@Fatall: ludzie stojący
Odpisz
18 kwietnia 2015, 16:38
Tak jak jest na ostatnim obrazku to ja mam prawie codziennie w drodze do szkoły.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 13:44
Ja kiedyś nie wsiadłem bo był taki ścisk, że nawet na chama bym się nie wcisnął.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 03:30
ostatnimi czasy często korzystam z usług pks i bardzo rzado się zdarza by były zajęte miejsca stojące często sam jadę autobusem i oprócz mnie jest tylko kierowca
Odpisz
18 kwietnia 2015, 11:58
@bylejakbylegdzie: Komunikacja miejska czy krajowa?
Odpisz
18 kwietnia 2015, 03:02
Bardziej pasowalo by (moim zdaniem) " jak jest w chinach:"
Odpisz
18 kwietnia 2015, 09:28
@MTziolkowkyV: Tak jest czasami w moim autobusie szkolnym.
Odpisz
18 kwietnia 2015, 02:52
Takie tru... Normalnie ścisk taki, że palcem nie ruszysz -.-
Odpisz