Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Big_Chungus

23 grudnia 2020, 09:33

ja zawsze stoje przy drzwiach bo sie boje ze przegapie moj przystanek

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 16:21

Niedawno na wycieczce szkolnej było więcej osób. :)
Nasza klasa, 2 z innych szkół i jeszcze pozostali ludzi.

Avatar polandball1

23 kwietnia 2015, 14:03

Zielone kropki to stare mohery

Avatar dustin2001

22 kwietnia 2015, 18:00

To drugie to ja tak stoję często, ponieważ autobus jest zawsze pełny w tamtych miejscach.

Avatar Kideu

22 kwietnia 2015, 17:34

"Jak jest naprawdę" jest trochę przeklamane.
Wiadomym jest że normalnie jest 2 razy więcej osób...

Avatar Fatall

22 kwietnia 2015, 17:27

co to te czerwone?????? :/

Avatar Pro100WGebe

22 kwietnia 2015, 19:32

@Fatall: ty...

Avatar MineDan

13 listopada 2017, 20:21

@Fatall: ludzie stojący

Avatar darthninja

18 kwietnia 2015, 16:38

Tak jak jest na ostatnim obrazku to ja mam prawie codziennie w drodze do szkoły.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2015, 13:44

Ja kiedyś nie wsiadłem bo był taki ścisk, że nawet na chama bym się nie wcisnął.

Avatar bylejakbylegdzie

18 kwietnia 2015, 03:30

ostatnimi czasy często korzystam z usług pks i bardzo rzado się zdarza by były zajęte miejsca stojące często sam jadę autobusem i oprócz mnie jest tylko kierowca

Avatar korobov

18 kwietnia 2015, 11:58

@bylejakbylegdzie: Komunikacja miejska czy krajowa?

Avatar MTziolkowkyV

18 kwietnia 2015, 03:02

Bardziej pasowalo by (moim zdaniem) " jak jest w chinach:"

Avatar Myszkapl

18 kwietnia 2015, 09:28

@MTziolkowkyV: Tak jest czasami w moim autobusie szkolnym.

Avatar Camilla

18 kwietnia 2015, 02:52

Takie tru... Normalnie ścisk taki, że palcem nie ruszysz -.-

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka