Nie mamy szans, jest zbyt potężny!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dzieci koleżanek twojej mamy
Są wskazówki
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2016, 16:31
boooooom
<(O.O)>
Odpisz
26 kwietnia 2015, 18:36
To trochę boli...Moją wyobraźnie .-. Wspominałam już kiedyś, ze myślę obrazowo? Wystarczy wspomnąć słowo, a mi to już "staje" przed oczyma...
Odpisz
26 kwietnia 2015, 18:51
penis z rożna w posypce czekoladowej :)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 18:53
@seweryn111: Cóżeś uczynił ;-;
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:00
to uczyniłem że znalazłem sobie nowe zajęcie :)
a tak na marginesie hulk hogan w różowej sukience jeżdżący na trójkołowcu po gigantycznym cycku :D
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:02
@seweryn111: Ej, to było w filmie "Niania" (no moze początek twojej wypowiedzi)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:08
widocznie gdzieś został mo ten obraz w podświadomości i teraz postanowił się uzewnętrznić :o
ananas z erekcją na lekcji w-fu
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:29
@seweryn111: Przestań! Nawet nie wiesz jak to boli!
Odpisz
26 kwietnia 2015, 23:02
nie krzycz, przepraszam :c
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:49
siusiaczek hueuheuehueheuhe
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2015, 23:18
Widziałem cały filmik. Hulk i Deadpool niszczą.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:23
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zbyt potężny w inny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:49
@Fluttershy_PL: bardzo przepraszam jak kogoś uraziłam tym kometarzem :'(
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:05
@Fluttershy_PL: Ten komentarz uraził moje uczucia religijne .
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:07
@Bilolus1: to bardzo Cię przepraszam sama jestem Katoliczką :v
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:08
@Fluttershy_PL: :O !? Ja jestem Pastafarianem .
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:10
@Bilolus1: Spaghetii
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:11
@Fluttershy_PL: RAmen .
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:12
@Bilolus1: mój mózg nie
ogarnia
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:29
@Fluttershy_PL: Chyba ma na myśli boga Ra, albo RAM, tylko zapomniał jeszcze "M" z wielkiej litery...
Odpisz
26 kwietnia 2015, 18:58
@Fluttershy_PL: to jest u nich jak u nas Amen. Nie ma za co ;)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 08:39
@shilla: wiem al ja nawed nie wiedziałam o takiej jak to się nazywało xD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:49
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:57
@Cyan_Blue: Wat? :O
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:59
@Michalwi: w sumie nie wiem po co to wstawiłam. Taka sytuacja.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:46
@Cyan_Blue: Jak by można było to bym to dał to do Fap folderu (ulubionych)
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 19:44
LECI DO FAP FOLDERU (do ulubionych)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 15:48
goku i tak powie że mu dowali
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:58
koniec internetów na dziś...
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:52
http://www.obrazki.jeja.pl/141119,nie-znasz-sie.html
:D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:04
It's over nein thousand!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:18
@Domijeja: tak bardzo "nein"
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:43
@Meuflagiator2000: Ktoś coś mówił?!
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:01
@Meuflagiator2000: Na Youtubie kiedyś była taka przeróbka.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:43
@Domijeja: A może po prostu niemiecki dubbing i Vegeta krzyczał neun? :v
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:21
yahooo vegeta
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:28
nie możliwe żeby Hulk był silniejszy niż Goku
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:38
@Trollman23: "Hulk jest najsilniejszy! Hulk zmiażdży małego człowieczka" - Hulk
Odpisz
26 kwietnia 2015, 16:39
@Zjem_Ci_Matke: Ale Goku to nie człowiek
Odpisz
26 kwietnia 2015, 17:20
@jasnib: 1. To był cytat z komiksu, a z tego co wiem Goku nie jest postacią z Marvela.
2. Hulk raczej miałby to głęboko w zielonym dupsku .-.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:09
Gdzie znajdę wersję bez cenzury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:29
HA! GAAAAAAYYY!
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:57
GEEEEEJ!!!
Odpisz
26 kwietnia 2015, 16:07
Ta osoba jest płci żeńskiej :V
Odpisz
26 kwietnia 2015, 16:28
@Slenderowiec2012: Nie, Lothay to chłopak.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 16:49
Aha, pomyłka ;-;
Nie spojrzałem na opis .-.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 17:18
@Slenderowiec2012: spoko
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:20
a ja Martyna jestem
Odpisz