Intelektualista na obiedzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
To bilet w jedną stronę skarbie
Taktycznie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
No to skrzynia biegów do wymiany
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2015, 17:22
a teraz czas na muzykę! Ale to już było....
Odpisz
28 kwietnia 2015, 17:55
@DiKarpio: Wcalle nieee!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:35
jak nie ,to sorry, ale mi wydaje się ,że było
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:10
Ciekawe co chciał zjeść jak blondynka nie ma mózgu ;p
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:11
@Transformicer: Ma! I to nieużywany!
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:17
@Transformicer: Jeżeli już mamy obrażać blondynki no to ok. Sprostuję Ciebie:
-blondynka ma mózg,
-używa tego mózgu ale w małym procencie,
-używa tylko pnia mózgowego, który jest odpowiedzialny za podstawowe funkcje życiowe.
Dziękuję za chwilę uwagi. :_))))
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:33
@Szwendacz: you masę my nightmares dude...change the other avatar....maybe little bit more normal
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:34
@opliko95: Wiem 100% świeżości (Szwendacz dzięki za info lecz to miało być w formie żartu :P
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:16
@opliko95: Mam dla ciebie 5 faktów:
-Blondynka używa mózg w mniej niż 10%
-Blondynki zazwyczaj są ładniejsze
-To blondynki prawie zawsze mają większe cycki
-Nawet jakby nie chciała, to ciągle używa mózgu. Dziękuje i dobranoc.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:10
@Transformicer: :-)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:11
No
Odpisz
27 kwietnia 2015, 21:21
No bo blądynki są głupie :P logiczne lel
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:30
fuj, je jej włosy
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:25
Już myślałem, że to będzie taki zwykły komiks, ale pojawił się profesor Wór i ocalił sytuację
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:08
(^_^( (^_^) )^_^)
Odpisz
21 kwietnia 2015, 12:32
Dziam Dziam Dziam
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:44
Było.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:10
@Anirka13: Link?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:12
Masz !
PS Nie dziękuj.
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:17
@LeyPL: To już nie jest śmieszne. -.-
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:48
@LeyPL: stahp link
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:56
@LeyPL: Czemu miałby ci dziękować?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 08:48
mnie to bawi
Odpisz