Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2015, 18:12
Gry nie kłamią , ale jak grasz na najniższych ustawieniach i sie dziwisz (zacytuje siebie :c ) W trailerze była lepsza ....
Odpisz
23 czerwca 2015, 07:26
@Krenos: sacred 3?? gówno nie ustawienia disney przekupił firmę, stworzył za**bisty trailer i ch**ową grę po trailerze można się spodziewać godnej kontynuacji serii a ta gra jest gorsza niż mario
Odpisz
16 lipca 2015, 10:04
@TheHunterMikiPL: Każda gra (prawie) jest gorsza od Mario.
Odpisz
31 lipca 2015, 21:50
yy nie koniecznie dzisiejsze dobre gry mogą być lepsze i to wiele, w każdym bądź razie mówiłem o takich dupnych wersjach mario, co to można znalaźć na co drugiej stronie z grami ( albo nawet na każdej )
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:24
@TheHunterMikiPL: No chyba że tak.
Odpisz
1 maja 2015, 11:04
Chrmndr!
Odpisz
20 kwietnia 2015, 17:41
A GTA V?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 17:53
@Maks2603: Jedyny wyjątek.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:09
@kamykPL: Drive Club?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:37
@kamykPL: a Assassin's creed?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 15:48
A jest na pc ? (Jak jest dasz linka ?)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 16:04
@Czarny777: PS 4.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:24
Na trailerze nie było lagów.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:01
Watch dogs uczy
Odpisz
26 kwietnia 2015, 10:06
@polskistrzelec123_: a jusz hciauem to napizac
Odpisz
26 kwietnia 2015, 10:30
@BlackNinja77: płeprasam
Odpisz
25 kwietnia 2015, 15:31
Trailery nie zawsze są robione na silniku gry, a jeśli już to w grze i tak nie wykorzystuje się go w 100%
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:57
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:26
/(°_ °)-†
Out of this house!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:25
Mówiąc szczerze ja oceniam grę po grywalności :-|
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:24
A Helldivers? Trailer jak z 2007, a gra zarąbista.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:22
ogarnijcie się z tym GTA V jest wiele gier, w których gameplay jest lepszy od trailera np. far cry 3, albo jest taki sam jak trailer np. borderlands 2
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:06
Tak samo z pewną grom: SrajKraft
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:11
@JestemFurry: Jak zrobisz lepszą grę to pogadamy
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:42
@JestemFurry: " grom"... Naprawdę? I ty ponoć masz 18 lat ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2015, 15:50
Tak
Odpisz
25 kwietnia 2015, 15:57
@JestemFurry: Coś wątpię ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2015, 16:05
@JestemFurry: Pomyliły ci się 18 i 8.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:26
O co cho z tym dinożarłę?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:02
Ktoś (raczej pijany) wymyślił sobie tatuaż charmandera u niewłaściwej osoby.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 18:22
A tu nie chodzi o Charamandera w stylu Tima Burtona?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:00
@Martyna1274: Chodzi o tatuaż.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 08:13
mc nie ma lepszych trailerow od gry po prostu tam gorzej sie nie da
Odpisz
20 kwietnia 2015, 17:42
Ale gameplay może być dobry...
Czemu wszyscy oceniają gry po grafice?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:49
@Jedenzwielu: To tylko symbol. Jeżeli w trailerze jest masa wybuchów, akcji i w ogóle jest za**biście, a w grze jest nudna fabuła, mało akcji i może jeden wybuch to wiedz, że coś cie dzieje
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:00
Chcesz Ale się zapytać czy to przenosnia.
Ale się powstrzymalem.
Le np. U mnie e klasie wszyscy oceniają gry po grafice... A np. dla mnie to jest jak okładka do książki.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:07
@Jedenzwielu: To jest bardzo graficzne pokolenie. Może być ch**owa gra, z ch**ową fabułą, a dźwięki z dupy (ba dam tss) ale i tak wezmą, bo grafika jest op i dużo strzelania/wybuchów i ładne efekty.
Grafika jest ważna, ale nie dla niej wracam czasem do starych ceesów, half life'a, albo tomb raidera.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:43
Ejj... HF2 ma ładna grafikę...
Ja oststnio znalazłem GBA :) A jestem rocznik 2002
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:01
@Jedenzwielu: Miałem na myśli wcześniejsze half life'y, ale nie powiesz, że stary Super marian z czasów wielkich pikselów, wciąż jest genialny. Tak samo GTA SA wciąż wciąga, mimo kanciastych modeli i sztywnych (w porównaniu z dzisiejszymi) animacji.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:11
Nie w rockstar games.
Odpisz