Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chewbacca

29 kwietnia 2015, 17:17

ktoś powie kiedy premiera?

Avatar Milcich

16 maja 2015, 13:33

@Chewbacca: Luty 2016.

Avatar Chewbacca

16 maja 2015, 17:19

@Milcich: danke

Avatar MasterW

29 kwietnia 2015, 19:10

Ale ten kostium jest genialny!

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2015, 17:16

5 faktów dlaczego to będzie za**biste:
-deadpool
-deadpool
-deadpool
-deadpool
-żarty deadpoola

Avatar
Captain_0bvious

29 kwietnia 2015, 17:34

Znając deadpoola to będą jeszcze dwa powody

-lewy cycek
-prawy cycek

:p

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2015, 18:54

nie zapomnij o jego pytaniu nas co robić :-8

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2015, 17:56

Deadpool ma znacznie gorszy wygląd bez maski...

Avatar Omeg12

29 kwietnia 2015, 16:23

Przez chwilę myślałem, że mi się obrazek nie załadował do końca.

Avatar niemaznekto

29 kwietnia 2015, 16:07

zapowiada się spoko film akcji na długie deszczowe wieczory

Avatar handlash

29 kwietnia 2015, 15:53

Fajnie, ale i tak czekam na film o Five Nights at Freddy's.

Avatar MasterW

29 kwietnia 2015, 19:10

@handlash: Mnie to nie jara, to zbyt naciągane tak samo jak 4 część (ale się hejty posypią)

Avatar ALKATRAZ

29 kwietnia 2015, 15:41

i tak batman lepszy

Avatar Shadow_blade

29 kwietnia 2015, 15:39

idę na premierę filmu nie mogę się doczekać xD

Avatar malaho2000

29 kwietnia 2015, 15:21

Jak mnie to cieszy że w tym filmie nie używają tyle greenscreena :D Ten film już ma u mnie plusa za samo to że jest bez green screena no i oczywiście milion plusów bo Deadpool

Avatar Slavvek

29 kwietnia 2015, 15:03

Oficjalne info od Deadpoola! Są już na półmetku!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Phi!

Ostry ten sędzia

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka