Baymax to prawdziwy słodziak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Co za przypadek
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2018, 21:42
A ona to co?
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:05
Oglądałem to i to jest prawie najsmutniejsza bajka jaką oglądałem ponieważ jego brat umarł przez takiego typka
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:06
@Szymon2410: Nie spojleruj :v
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:07
@Szymon2410: no ku*wa spłoń za ten spojler :/
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:41
@UkradliMiNick: Tadashi właśnie umarł bo spłonął. :)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:44
Tadashi umarł bo zaspoilerował coś Hiro xD
Odpisz
4 listopada 2015, 20:47
@Szymon2410: tylko dlatego że ktoś umarł w jakimś filmie dla młodzieży (to nie jest bajka i nikt go nie zabił bo sam sobie wlazł w ogień) wrzysty są smutni w star wars wojny klonów zabiją jakiegoś klona każdy ma to w dupie
Odpisz
21 października 2017, 17:42
Chciał gościa uratować
Odpisz
21 października 2017, 20:11
@Pikachu_fan_Subaru: dobry timing
Odpisz
22 października 2017, 12:58
@Pikachu_fan_Subaru: No co ty nie powiesz?
Odpisz
15 lutego 2017, 20:46
Biedny Tadashi... [*]
Odpisz
1 maja 2015, 12:39
super na serio lubie Baymaxa
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:47
A może przestaniemy jarać się tą bajką?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:56
@CzestochowaBall: W sumie to lepsze od chińskich gej porno bajek :v
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:08
@MruczekV: chińskich gej porno bajek dla dzieci
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:11
@MruczekV: nie
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:29
@CzestochowaBall: Bocu no pico :3
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:11
@CzestochowaBall: nie oglądałem jeszcze tej bajki... i nie obejrze bo wszędzie jest wujek spoiler :(
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:54
@CzestochowaBall: Ale tu się nikt nie jara bajką, tylko Baymaxem.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:54
@MruczekV: Polecam obejrzeć Bleach'a. Może wtedy zmienisz zdanie.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 12:30
@DeadExtreme: A on jest jej główną postacią.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 13:35
@CzestochowaBall: Lepsze to niż Kraina Loda
Odpisz
26 kwietnia 2015, 20:55
@CzestochowaBall: no ku*wa spłoniesz
Odpisz
26 kwietnia 2015, 12:24
A co to za stwór z prawej? Z tej samej bajki czy z czegoś innego?
Odpisz
26 kwietnia 2015, 14:07
@TheGreatcat: Z tej samej bajki.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 17:21
Disnej tą bają chciał zrobić coś na kształt takiego uniwersum Marvela/DC
Cóż
wyszło jak wyszło
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:11
@Jarkq: No co? Wcześniej TO BYŁA seria komiksów Marvela, ale Disney ją wygrzebał i ułagodnił ją (Początkowo Baymax był kulą zdolną przybierać różne kształty jak smok (co było jego najczęstszym wyborem) a tytułowa wielka szóstka była bohaterami z realnego zdarzenia)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:13
I tak jego brat nie żyje huehuehue
Odpisz
20 kwietnia 2015, 23:40
@Flute: NIE SPOJLERUJ DOBRA (i tak obejrzał bajkę)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 20:53
Takie słodkie! :3
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:55
Nie.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:32
ogladałam to przykre co sie stało
Odpisz