memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 października 2015, 21:44
Elsa: Dlaczemu myszę być imperatorem????
Odpisz
7 maja 2015, 18:41
mało ich, czekamy na więcej :)
7 maja 2015, 18:08
Kogo to interesuje?
7 maja 2015, 17:26
Elsa i Jasmina (nie pamietam jak sie pisze dokladnie) ladnie wygladaja
7 maja 2015, 17:17
To zdążyło już zgnić w poczekalni.
7 maja 2015, 17:12
Elsa wyszła najlepiej
elza ładniej wygląda w tej niż w filmie (oryginale)
20 kwietnia 2015, 22:58
ta ostatnia (nie pamiętam imienia ;-;) wygląda jak tania dz*wka ;-;
20 kwietnia 2015, 23:13
@noszkurnawszystkozajete: Ale Jabbie się podoba.
7 maja 2015, 15:31
@noszkurnawszystkozajete: Jasmina.
Edytowano - 7 maja 2015, 16:49
@noszkurnawszystkozajete: jedwab , złoto jakieś, niebieskie kryształy , na tanią to ona mi nie wygląda
7 maja 2015, 16:46
chyba było trochę więcej tych księżniczek Disneya, ale co ja tam mogę wiedzieć
7 maja 2015, 15:15
słabe
21 kwietnia 2015, 18:16
Według mnie ta "suknia" bardziej pasuje Elsie niż orginalna ;-;
20 kwietnia 2015, 19:56
Elsa : Mam tę moc , nich będzie z tobą
20 kwietnia 2015, 21:33
Będzie naku*wiać laserowym lodopodobnym dildem.
20 kwietnia 2015, 19:15
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 października 2015, 21:44
Elsa:
Dlaczemu myszę być imperatorem????
Odpisz
7 maja 2015, 18:41
mało ich, czekamy na więcej :)
Odpisz
7 maja 2015, 18:08
Kogo to interesuje?
Odpisz
7 maja 2015, 17:26
Elsa i Jasmina (nie pamietam jak sie pisze dokladnie) ladnie wygladaja
Odpisz
7 maja 2015, 17:17
To zdążyło już zgnić w poczekalni.
Odpisz
7 maja 2015, 17:12
Elsa wyszła najlepiej
Odpisz
7 maja 2015, 17:12
elza ładniej wygląda w tej niż w filmie (oryginale)
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:58
ta ostatnia (nie pamiętam imienia ;-;) wygląda jak tania dz*wka ;-;
Odpisz
20 kwietnia 2015, 23:13
@noszkurnawszystkozajete: Ale Jabbie się podoba.
Odpisz
7 maja 2015, 15:31
@noszkurnawszystkozajete: Jasmina.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2015, 16:49
@noszkurnawszystkozajete: jedwab , złoto jakieś, niebieskie kryształy , na tanią to ona mi nie wygląda
Odpisz
7 maja 2015, 16:46
chyba było trochę więcej tych księżniczek Disneya, ale co ja tam mogę wiedzieć
Odpisz
7 maja 2015, 15:15
słabe
Odpisz
21 kwietnia 2015, 18:16
Według mnie ta "suknia" bardziej pasuje Elsie niż orginalna ;-;
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:56
Elsa : Mam tę moc , nich będzie z tobą
Odpisz
20 kwietnia 2015, 21:33
Będzie naku*wiać laserowym lodopodobnym dildem.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 19:15
Odpisz