Dziewczyny z Syberii manifestują niezadowolenie z nieprzejezdnych dróg
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2020, 18:12
Łał albo wow.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 10:31
Polskie drogi są w zbyt dobrym stanie...
Odpisz
23 kwietnia 2015, 08:45
Syberyjki.... No, no
Odpisz
22 kwietnia 2015, 22:32
Szybko! Po fap folder, a potem do fapmobilu!
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:50
Zdejmijcie te szmaty ale to już. Poproszę o *lenny-face*
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:48
@XpiterekX: prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)✧
Odpisz
22 kwietnia 2015, 22:14
@lol0000003: Dziękuję!
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2015, 22:21
Jak to jest niezadowolenie to aż jestem ciekawy co by było jakbym naprawił te drogi sam... i do nich poszedł... i o tym powiedział... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 22:01
@blanki: "Ty draniu, protest nam zepsułeś!"
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:31
nie jest im zimno ?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:27
( ͡° ͜ʖ ͡°) oby więcej takiego plażingu na ulicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:25
Takie manifestacje mogą być. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:23
najlepiej żeby one były jeszcze nudystkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:17
Niszczmy drogi już dziś
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:09
jak dla mnie to jest plażowanie a nie manifestacja
Odpisz
21 kwietnia 2015, 07:42
A ja myślałem , że ch**owe drogi tylko w Polsce, Ukrainie...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:50
Bo to napewno spowoduje naprawę dróg...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:41
To chyba muszę zacząć psuć nasze drogi żeby też były nieprzejezdne... a nie czekaj.... Inni już o tym pomyśleli.
Odpisz