Księżniczko, zmień wymagania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2015, 17:35
oto moja zboja co oml mnie mówi?
Odpisz
24 stycznia 2017, 16:14
@WickedHeart: Hmm... jesteś grammar nazi może? ZGADŁAM??
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:49
Albo poprostu dba o zbroję... lol
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:17
Jak dla mnie rycerz w lśniącej zbroi to nie debil pakujący się w niezłe bagno na gołą klatę. Zarówno dosłownie jak i w przenośni.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 11:44
@Vaas15: Cały ten spam usunęli :D
Odpisz
24 kwietnia 2015, 11:46
I dobrze, po co zostawiać bałagan :)
Odpisz
24 kwietnia 2015, 06:44
nasuwa się pytanie : czy "sisiska " to serio taki debil czy dzieciak z działu "gry "?
Odpisz
24 kwietnia 2015, 06:46
@mooped: a nie, dobra nie doczytałem komentarzy
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:54
Ale jakoś przecież musiał zapracować na lśniąca zbroje, więc jeśli nie masz lśniącej zbroi oznacza to że nie pracowałeś na łatwe życie w takim razie cierp.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 01:25
@eRJot: Tytuł rycerski zwykle się dziedziczy, a nie zdobywa. Więc zwykle to nie on musiał na zbroję pracować.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:57
Tak naprawdę to rycerz posiadający taką zbroję musiał albo mieć duży majątek, albo wygrać w walce (tak jak Maćko i Zbyszko zdobyli zbroje mediolańskie).
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:31
to nie uczciwe bo rycerz to facet w rycerskiej zrobii i moze nim byc każdy a nie tylko rycerz a kobiety tego nie wiedxza wiedz jest problem ale panowie sie nie zniechecaja i tez je zdobywaja wiec nie ma problemu
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:04
To w sumie można zastosować do innych aspektów życia. Ktoś, kto wygląda na idealnego i nigdy nie zaliczył wtopy zwyczajnie nigdy nie stawał przed większym wyzwaniem.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:17
@Omeg12: Aż mi się przypomniało... "Jeżeli nie popełniłeś błędów, to znaczy, że nie zrobiłeś nic."
Odpisz