Jak to nie mamy latających samochodów ? Może to nie 2000 r. Ale w Japonii jakiś ktoś zbudował owy latający samochód. Więc pewnie za około 3-10 lat, może już będą takie sprzedawać.
@matik711matik: Nie no bez przesady. To tak samo jak LooneyTunes w 1930 roku miał wizję, że już w roku 2000 będziemy mieli latające samochody a jak widzisz ciągle ich nie mamy więc nie ma co przesadzać.
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2015, 19:58
Jak to nie mamy latających samochodów ? Może to nie 2000 r. Ale w Japonii jakiś ktoś zbudował owy latający samochód. Więc pewnie za około 3-10 lat, może już będą takie sprzedawać.
Odpisz
22 września 2023, 12:42
@Anozori: masz jeszcze 2 lata typie
Jak to kłamstwo to przyjadę tam do ciebie i przejadę moim kołowatym samochodem
Odpisz
6 lutego 2017, 20:53
achhh, 1 rok temu znalazłem 16 MB z zapisem Tomb Raidera...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:19
Teraz Jeja jest sponsorem Memory Card od PS2 ?!
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:42
@koleszak123: co?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 14:00
@Tymoslaw0: Gówno. 1:0 dla mnie xD
Odpisz
10 lipca 2015, 19:34
@koleszak123: zjedz je równo 1:1 grasz dalej?
Odpisz
11 lipca 2015, 19:18
@SharpNeedle: Ch*j ci w pupe.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 14:01
AdoXiks! Nie masz się co chwalić avatarkiem z twarzą Kakashiego ;d
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 22:39
A teraz pomyślcie sobie, że skoro do czegoś takiego doszło w zaledwie kilkanaście lat to co będzie za 100?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 00:18
Kiedyś 8 Megabajtów było jak dziś 1 Terabajt
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:10
2025 - Wielkość 4 razy mniejsza - 256 GB
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:19
@CEzikMaj: Chyba raczej terabajtów :)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:23
@matik711matik: Nie no bez przesady. To tak samo jak LooneyTunes w 1930 roku miał wizję, że już w roku 2000 będziemy mieli latające samochody a jak widzisz ciągle ich nie mamy więc nie ma co przesadzać.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:29
@CEzikMaj: No tak, ale raczej za 10 lat już będą takie tycie karty po kilka TB.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:32
@matik711matik: Kilka to 1-9
Kilkaset to 100-999
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:36
@CEzikMaj: A co jest pomiędzy 9 i 100?
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:37
@matik711matik: kilkanaście i kilkadziesiąt
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:47
@CEzikMaj: Dzięki :)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:59
@CEzikMaj: Więc troszeczkę się mylisz. Ale tylko troche :)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 23:37
@CEzikMaj: Są prototypy czy tam prawie full wersje latających samochodów xd
Odpisz
21 kwietnia 2015, 16:00
Mam taką od playstation 2 i fifa 14 całe miejsce mi zajmuje :p
Odpisz
26 kwietnia 2015, 20:00
@Flute: fifa 14 na ps2? co ty cpiesz
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 21:14
@Kacukox: tak jest na ps2 ale jak widać nikt o tym nie wie ;-; (sprawdź w google) hejty lecą bez przyczyny...
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:22
@Flute: sorka mój błąd :V ale pewnie grafika jest do dupy
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:25
@Kacukox: cos jak fifa 14 na androida xD
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 20:04
mam taką do playa :)
EDIT:tzn. ps 2
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:51
Nie wiem jak wy ale ja mam akurat wersję 64 mb tej po lewo :)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:04
Trzeba było dać kartę do PS1, byłby lepszy efekt.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 19:01
Małe cosi ツ
Odpisz
21 kwietnia 2015, 17:10
I tak potrzebuje 3 sztuki tej po lewo ;-;
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 19:38
@kaka77: współczuje ) :
Odpisz