No, i teraz tu sobie trochę posiedzisz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2019, 10:29
*lenny*
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:58
Odpisz
13 marca 2018, 20:32
@AlbanskaZyrafa: to twoje zdjęcie?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:15
Lepszy byłby kaftan bezpieczeństwa :)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:18
Było.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:37
@DeadExtreme: Potwierdzam, było.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:44
http://www.obrazki.jeja.pl/121519,wielgachny-misiek.html
Link na potwierdzenie potwierdzenia.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:54
Ten miś ma coś dziwnego.. przyjrzyjcie się
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:53
Zdjęcie już było, tylko inny podpis ;)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:33
Widziałam tego misia w sklepie;-)
Odpisz