Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jeszcze jak
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2023, 14:22
Pierwszy raz widzę by ktoś pływał pontonem na plaży
Odpisz
6 stycznia 2011, 20:09
zagląda ona gdzie on ma pindolka
Odpisz
24 stycznia 2023, 23:57
@santana2002: ptaszek skurczył się w wodzie do pisklątka :)
Odpisz
5 stycznia 2023, 23:35
Tak, mam małego penisa i się tego nie wstydzę.
Odpisz
13 stycznia 2009, 14:43
głupie :/
Odpisz
1 maja 2016, 17:17
@pyniunieczka: Bo nie rozumiesz.
Odpisz
24 września 2017, 21:20
@Archeologwinternetach: Nick ci pasuje... Za prawdopodobnie największe odkopanie na jeja otrzymujesz Kilof z czarnej materii.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 10:17
@minecraft007: oj tam
Odpisz
24 listopada 2018, 15:43
@Archeologwinternetach:
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2022, 07:59
@Archeologwinternetach: Odkop?
Odpisz
14 kwietnia 2022, 19:26
@Archeologwinternetach: piękny to był odkop, nie zapomnę go nigdy
Odpisz
24 września 2017, 21:18
Ciekawostka - na zdjęciu widnieją matka z synem.
Odpisz
2 maja 2011, 19:26
3/5
Odpisz
18 września 2014, 18:29
@kamil12215: fajnego masz avatara. :)
Odpisz
25 grudnia 2010, 14:05
nawet nikt nie zauwazyl co ona ma w majtkach;]
Odpisz
20 czerwca 2011, 17:55
@zycietotylkogra: ja zauważylem XD jakby miała penisa
Odpisz
3 maja 2011, 21:07
sprawdza czy nie zamarzl xPe :)
Odpisz
24 kwietnia 2011, 17:52
wtf ?
Odpisz
10 kwietnia 2011, 16:19
to zniewaga daje 10000/1 :DD
Odpisz
30 marca 2011, 11:53
@zycietotylkogra: A co takiego ONA ma w majtkach co?
Odpisz
23 lutego 2009, 17:38
zgadzam się z aroon może mam 13 lat ale ożyciu swoje wiem
4\5
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:42
@alien: czyli masz 23 laata albo nie umiem liczyć
Odpisz
14 stycznia 2009, 13:35
nie podoba mi się :-/ 1/5
Odpisz
13 stycznia 2009, 21:10
myszka200 - co to jest DUŁ ? (dziecko neo...) dla mnie sytuacja jest smieszna. Jak dorosniecie, zrozumiecie ;)
Odpisz
13 stycznia 2009, 20:38
ej no zachowujecie sie jak glupei dzieci.. koles na pewno mial jescez kompielowki a opis jest z***ny i tyle.. a zdjecie.. hym.nic smiesznego..
Odpisz