Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2023, 14:22

Pierwszy raz widzę by ktoś pływał pontonem na plaży

Avatar santana2002

6 stycznia 2011, 20:09

zagląda ona gdzie on ma pindolka

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2023, 23:57

@santana2002: ptaszek skurczył się w wodzie do pisklątka :)

Avatar JaJestemZWami

5 stycznia 2023, 23:35

Tak, mam małego penisa i się tego nie wstydzę.

Avatar pyniunieczka

13 stycznia 2009, 14:43

głupie :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kajba

Edytowano - 3 stycznia 2022, 07:59

Avatar Ameron

14 kwietnia 2022, 19:26

@Archeologwinternetach: piękny to był odkop, nie zapomnę go nigdy

Avatar minecraft007

24 września 2017, 21:18

Ciekawostka - na zdjęciu widnieją matka z synem.

Avatar kamil12215

2 maja 2011, 19:26

3/5

Avatar Arald98

18 września 2014, 18:29

@kamil12215: fajnego masz avatara. :)

Avatar zycietotylkogra

25 grudnia 2010, 14:05

nawet nikt nie zauwazyl co ona ma w majtkach;]

Avatar walli4

20 czerwca 2011, 17:55

@zycietotylkogra: ja zauważylem XD jakby miała penisa

Avatar alina___lina2

3 maja 2011, 21:07

sprawdza czy nie zamarzl xPe :)

Avatar Lagatka

24 kwietnia 2011, 17:52

wtf ?

Avatar matirosa

10 kwietnia 2011, 16:19

to zniewaga daje 10000/1 :DD

Avatar zuakropka

30 marca 2011, 11:53

@zycietotylkogra: A co takiego ONA ma w majtkach co?

Avatar alien

23 lutego 2009, 17:38

zgadzam się z aroon może mam 13 lat ale ożyciu swoje wiem
4\5

Avatar Desuv

2 stycznia 2020, 23:42

@alien: czyli masz 23 laata albo nie umiem liczyć

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2009, 13:35

nie podoba mi się :-/ 1/5

Avatar Aro0n

13 stycznia 2009, 21:10

myszka200 - co to jest DUŁ ? (dziecko neo...) dla mnie sytuacja jest smieszna. Jak dorosniecie, zrozumiecie ;)

Avatar PuDeLeK_96

13 stycznia 2009, 20:38

ej no zachowujecie sie jak glupei dzieci.. koles na pewno mial jescez kompielowki a opis jest z***ny i tyle.. a zdjecie.. hym.nic smiesznego..

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nie po oczach

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jeszcze jak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka