Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2016, 17:21

ja również

Avatar corvus

23 kwietnia 2015, 20:51

Zaraz pewnie zostanę shejtowany, ale.... Nie przepadam za czekoladą.
(Chyba, że orzechową :P)

Avatar NobodyCares

23 kwietnia 2015, 21:46

@corvus: orzechową, czy z orzechami?; )

Avatar corvus

Edytowano - 23 kwietnia 2015, 22:13

@NobodyCares: Z orzechami. :P

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 19:56

Lepszy może być tylko przyjaciel z czekolady.

Avatar smoczka

23 kwietnia 2015, 19:52

Nieprawda. Najepsza jest sama czekolada-z przyjacielem z reguły trzeba się dzielić :D

Avatar martimarti2

23 kwietnia 2015, 19:49

Według logiki czekolada robiona jest z kakaowca, kakaowiec to drzewo , drzewo to roślina, a roślina to warzywo. A więc czekolada zaliczana jest do sałatki
Koniec

Avatar kaka77

23 kwietnia 2015, 19:31

Avatar
Stranger

23 kwietnia 2015, 19:19

Chcę taką czekoladę jak na zdjęciu!!!

Avatar Leesha

23 kwietnia 2015, 19:19

Niech żyją przyjaciele,czekolada, nutelli,pizza i wariackie weekendy

Avatar AndriejMozorow

23 kwietnia 2015, 18:51

nie lubię czekolady

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 17:46

Łe, potem całe ręce upie**olone w czekoladzie ;_;

Avatar CrazzyMonte

23 kwietnia 2015, 18:38

Morda też XD

Avatar CrazzyMonte

23 kwietnia 2015, 18:38

Jeeezuuus! jaka mina ;-; jakby robiła... nie powiem co '-'

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 17:45

"Nazywam sie Legion, bo jest nas wielu."

Avatar Smashrum

23 kwietnia 2015, 17:42

przyjaciel jest najlepszy.

Avatar Halphas

23 kwietnia 2015, 17:32

Prawda jest taka, że gdy mnie częstują czekoladą to nie biorę.

Avatar PizzaPrime

23 kwietnia 2015, 17:06

Nie lubię czekolady...
Wole pizzę !

Avatar Renji

23 kwietnia 2015, 17:21

@PizzaPrime: A ja lubię i pizze i czekoladę :D

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2015, 17:25

@PizzaPrime: Pjona!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie zadzieraj z bobrami

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka