Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 kwietnia 2015, 00:02
Pominięto broń długą, broń miotaną.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 00:50
@KingsMax: drzewcowa
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:38
A nokia?
Odpisz
8 lutego 2016, 17:31
@dawidos1234: Nokia!
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:09
Albo szkolna szczotka do sracza (czy jak to się tam nazywało)
Odpisz
7 maja 2015, 22:20
my zawsze z ziomkami maczaliśmy w kiblu i jak ktoś wchodził do kabiny to my wrzucaliśmy do niego albo moczyliśmy i pryskaliśmy dziewczyny
Odpisz
7 maja 2015, 22:35
@KatanW10: A myślisz że ja jak? xD
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:56
"Pociskie między kontynentalne" :D
Odpisz
25 kwietnia 2015, 18:06
Choć mam 18 lat, to nadal używam kija z kupą
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:13
najlepsza bron na nauczycieli! xD
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:45
czy masz prawne zezwolenie na używanie tej broni?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:36
Kij z kupą jest nadal najlepszy... Kiedyś dotknąłem nim kolege w twarz i musiałem spieprzać do domu krzycząc jak wariat sorry sorry sorry...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:05
@Niszczyiel: Hahah xd poprawiłeś/łaś mi humor na cały wieczorek ^^ dzięki xd
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:34
@Katherinee: Zawsze do usług
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:42
@Niszczyiel: ju mejd maj dej
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:41
Jeśli Rosja albo Korea mają taki kij to po nas...
Odpisz
25 kwietnia 2015, 18:31
czasami udaje ze mam cos na palcu i wszystkich dotykam tym palcem a oni uciekają bo myślą że coś tam jest.... JESTEM GENIUSZEM ZŁA
Odpisz
25 kwietnia 2015, 19:06
ZŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 18:40
shit on stick
Odpisz
25 kwietnia 2015, 18:46
@syrenaman: W skrócie SoS 0.o
Odpisz
25 kwietnia 2015, 19:04
@BlackCEzikMaj: the ultimate weapon:D
Odpisz
25 kwietnia 2015, 19:01
zgadzam się z ostatnią bronią!
Odpisz
22 kwietnia 2015, 18:18
Ach...2 klasa :'D
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:35
rakieta ziemia powietrze? trudno tym trafić w cele naziemne jeśli wyrzutnia ich nie namierza
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:51
Stare.
Odpisz