Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Rel
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2017, 20:37
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:01
Lepiej umrzeć w spokoju niż w krzywdzie.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:19
@dustin2001: To zależy czy chcesz umrzeć w własnym łóżku jako stary dziadek-umrzeć w spokoju i szczęśliwie. Czy chcesz umrzeć bohaterską śmiercią-umrzeć w poświęceniu i chwale , ale zazwyczaj boleśnie....Ja tam wolę ten pierwszy sposób i chyba tak jak większość osób..
Odpisz
25 kwietnia 2015, 16:09
Ten drugi też jest niezły.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 15:45
Ja bym to zrobił lepiej :P
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:42
Co za idiota. Polak lub Rosjanin przynajmniej może by to przeżył, ten jednak miał pecha i urodził się Brazylijczykiem.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 14:35
Selekcja naturalna.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2015, 13:45
Kiedy widzę pijanych ludzi to już mnie wszystko trzepie w środku T^T
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:15
Jednego idiotę mniej.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:43
@buttie_cullen: Potwierdzam.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:11
nienawidzę alkoholu
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:15
@qwertqwert: na dobre ci to w życiu wyjdzie.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:36
@qwertqwert: Ja tak samo :P
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:37
@kotul: +
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:39
@qwertqwert: Urzekła mnie twoja historia.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:18
Widać, że nie Polak.
Odpisz