Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2015, 11:44
Od razu zrozumiałem, że to specjalnie -_-
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:47
czemu nie chce mi się załadować czy to ma takie być
Odpisz
22 kwietnia 2015, 22:07
@rafal603: Masz coś z komputerem/telefonem. Obrazek powinien być normalny.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 07:06
@wiki9595: chodzi o to że ten tata jest przecięty na dole
Odpisz
23 kwietnia 2015, 07:16
@rafal603: A więc, tobie się nie ładuje...
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:18
@wiki9595: ja też tak mam
Odpisz
24 kwietnia 2015, 16:17
@kacper100025: To źle.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:03
@wiki9595: trolololololo
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:22
@rafal603: to taki trolololo
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:59
@mooped: Ci ludzie są tacy naiwni...
Odpisz
26 kwietnia 2015, 15:09
@wiki9595: korzystam z telefonu więc....
Odpisz
26 kwietnia 2015, 15:21
@rafal603: Więc?... Co takiego...?
Odpisz
26 kwietnia 2015, 13:21
Czy tylko ja to widzę? Na samym dole ten jego ojciec trzyma gazetę z gołymi babami !!!
Odpisz
26 kwietnia 2015, 10:45
ten obrazek nie chce mi się cały załadować
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 08:06
Ej, ludzie, tylko mi się nie załadował obrazek do końca?
Odpisz
26 kwietnia 2015, 09:35
@keitel: mi też ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:40
Dopiero po chwili skapnąłem się że to przecięcie jest specjalnie
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:37
Nadal masz mozille/operę...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:53
Nie wiem o co wam chodzi internet exp////// [LOST CONNECTION]
Odpisz
22 kwietnia 2015, 18:27
Ale explorer jest dob
Odpisz
22 kwietnia 2015, 18:29
@Flute: Gdyby był dobry to nie zastąpili by go Project Spartanem.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:11
@Kadzio: Aby zmieni zwe
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:27
@Flute: coś ci litery ucina. Explorer?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:31
@opliko95: Brawo, złapaliście kawał szybciej niż IE!
Odpisz
22 kwietnia 2015, 18:27
a 10 osob system explorer... -.- GUMBUS ALER!
Odpisz