naleśniki som pro a wjecie co jest lepsze omlety sam se smażyłem omleta i był pro tylko trohe za suony
PS
jak to pisauem to pacze i pajonk mi uaźi po klafjatuże, a nie to jednak moje halucynki zaczeły działaci
@Kambot: Na ołtarzach będziecie święcić naleśniki, a pod koniec mszy kapłan będzie je kroił i dawał po kawałku. Wszyscy będą szczęśliwi, bo zjedli dobrego naleśnika.
Komentarze
Odśwież19 września 2015, 21:27
naleśniki som pro a wjecie co jest lepsze omlety sam se smażyłem omleta i był pro tylko trohe za suony
PS
jak to pisauem to pacze i pajonk mi uaźi po klafjatuże, a nie to jednak moje halucynki zaczeły działaci
Odpisz
3 marca 2018, 16:53
@TheHunterMikiPL: Pajojajonk
Odpisz
3 marca 2018, 17:06
@Amu_Kuseno: Spadaj, człowieku.
Odpisz
4 listopada 2018, 10:02
@TheHunterMikiPL: xD
Odpisz
12 maja 2023, 17:23
@TheHunterMikiPL: Thehuntermiki pije siki
Odpisz
7 sierpnia 2017, 21:14
naleśnik devastation
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:01
To nie tak, że masz jakiś wybór XD
Odpisz
17 maja 2015, 15:29
Ąjm nalęźńik
Odpisz
14 maja 2015, 23:34
zANALeśnicz ;)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 13:24
Naleśnikocepcja.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:07
@neskacz: Dodawanie do wyrazu końcówki "cepcja" nie ma sensu. Wiesz w ogóle czym była incepcja, i czym różniła się od ekstrakcji?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:08
@Profesor_Ender: Tak , wiem . Używam tego zwrotu, jak połowa internetu.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:42
@neskacz: No jak tak, to ok.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:22
Naleśniki is love, naleśniki is life.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:55
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:29
Zanaleśnicz nas,
naleśników czas...
Odpisz
28 kwietnia 2015, 17:59
Tak! Zanaleśnicz nas!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 17:20
Pan i Władca zanaleśniczy nas do Świętych Krain płynących kakao i syropem klonowym!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 17:19
Dla mnie to są omlety. >.<
Odpisz
28 kwietnia 2015, 14:07
MÓJ NOWY BÓG! CHCĘ CZCIĆ NALEŚNIKI!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:34
@Kambot: Na ołtarzach będziecie święcić naleśniki, a pod koniec mszy kapłan będzie je kroił i dawał po kawałku. Wszyscy będą szczęśliwi, bo zjedli dobrego naleśnika.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:43
@Kambot: Naleśniki naszym Bogiem a syrop klonowy nałogiem
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:47
@Kambot: Jak przypalisz trafisz do piekła!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 14:12
Typowa konwersacja krańca internetów ;_;
Odpisz
28 kwietnia 2015, 16:41
@Dexterek: to dopiero początek
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 16:25
Ta twarz tego dziadka
Odpisz