Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheHunterMikiPL

19 września 2015, 21:27

naleśniki som pro a wjecie co jest lepsze omlety sam se smażyłem omleta i był pro tylko trohe za suony
PS
jak to pisauem to pacze i pajonk mi uaźi po klafjatuże, a nie to jednak moje halucynki zaczeły działaci

Avatar Amu_Kuseno

3 marca 2018, 16:53

@TheHunterMikiPL: Pajojajonk

Avatar TheHunterMikiPL

3 marca 2018, 17:06

@Amu_Kuseno: Spadaj, człowieku.

Avatar ResiaPL

4 listopada 2018, 10:02

Avatar Klingon

12 maja 2023, 17:23

@TheHunterMikiPL: Thehuntermiki pije siki

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2017, 21:14

naleśnik devastation

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 22:01

To nie tak, że masz jakiś wybór XD

Avatar Kubol333

17 maja 2015, 15:29

Ąjm nalęźńik

Avatar eRJot

14 maja 2015, 23:34

zANALeśnicz ;)

Avatar neskacz

28 kwietnia 2015, 13:24

Naleśnikocepcja.

Avatar Profesor_Ender

28 kwietnia 2015, 16:07

@neskacz: Dodawanie do wyrazu końcówki "cepcja" nie ma sensu. Wiesz w ogóle czym była incepcja, i czym różniła się od ekstrakcji?

Avatar neskacz

29 kwietnia 2015, 07:08

@Profesor_Ender: Tak , wiem . Używam tego zwrotu, jak połowa internetu.

Avatar Profesor_Ender

29 kwietnia 2015, 07:42

@neskacz: No jak tak, to ok.

Avatar MrWonny

28 kwietnia 2015, 21:22

Naleśniki is love, naleśniki is life.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 20:55

Avatar kotul

28 kwietnia 2015, 20:29

Zanaleśnicz nas,
naleśników czas...

Avatar Cherricchi

28 kwietnia 2015, 17:59

Tak! Zanaleśnicz nas!

Avatar Tostowa221

28 kwietnia 2015, 17:20

Pan i Władca zanaleśniczy nas do Świętych Krain płynących kakao i syropem klonowym!

Avatar imie7

28 kwietnia 2015, 17:19

Dla mnie to są omlety. >.<

Avatar Kambot

28 kwietnia 2015, 14:07

MÓJ NOWY BÓG! CHCĘ CZCIĆ NALEŚNIKI!

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 15:34

@Kambot: Na ołtarzach będziecie święcić naleśniki, a pod koniec mszy kapłan będzie je kroił i dawał po kawałku. Wszyscy będą szczęśliwi, bo zjedli dobrego naleśnika.

Avatar kamykPL

28 kwietnia 2015, 15:43

@Kambot: Naleśniki naszym Bogiem a syrop klonowy nałogiem

Avatar DogeMemeMeysam

28 kwietnia 2015, 16:47

@Kambot: Jak przypalisz trafisz do piekła!

Avatar Dexterek

28 kwietnia 2015, 14:12

Typowa konwersacja krańca internetów ;_;

Avatar bylejakbylegdzie

28 kwietnia 2015, 16:41

@Dexterek: to dopiero początek

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 kwietnia 2015, 16:25

Ta twarz tego dziadka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niezniszczalne

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka