Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rhokai

20 marca 2024, 18:40

Chodzi o seks

Avatar psingwin

5 maja 2015, 22:48

W pierwszych dwóch obrazkach powinna być Szwecja.

Avatar Boruta117

2 grudnia 2021, 22:33

@psingwin: daj nlni twój awatar bo mam twój adres IP

Avatar TheTajemnicza

7 sierpnia 2015, 23:35

I hope ypu die in the fire! Kto zna Fnafa ten wie,o co mi chodzi

Avatar SharpNeedle

13 sierpnia 2015, 17:49

@TheTajemnicza: Wiem :D

Avatar cezarybartosiewicz

8 maja 2015, 14:02

Spłoń polandballu

Avatar nie_hejtuj_furry_

3 maja 2015, 16:48

kolejny stereotyp

Avatar kola3492

3 maja 2015, 11:12

no oczywiście... poksla

Avatar max1234

3 maja 2015, 11:13

@kola3492: ,,poksla''

Avatar dustin2001

3 maja 2015, 11:35

@kola3492: No, co? Tęcza jako symbol to ja z chęcią bym spalił. Tęcza zwykła może być, ale jako symbol to na stos.

Avatar dustin2001

3 maja 2015, 11:35

@max1234: Najgorsze, że z małej litery jeszcze.

Avatar mante

3 maja 2015, 12:39

@max1234: No i co on zrobił błąd ortograficzny a ty go już hejtujesz

Avatar max1234

3 maja 2015, 13:26

@mante: Szanowny panie Mateuszu to nie był hejt.Chciałem powiedzieć użytkownikowi kola3492, że popełnił błąd.Jeśli sądisz, że jego uraziłem to bardzo przepraszam.

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2015, 13:52

@max1234: w takim wypadku jako przedstawiciel grammar nazi też cię poprawię, nie "jego" tylko "go" i rób odstępy po kropkach.

Avatar max1234

Edytowano - 3 maja 2015, 14:03

@xXkuba22Xx: Błędy mogą zdarzyć każdemu, nawet tobie.

Avatar xXkuba22Xx

3 maja 2015, 15:44

@max1234: więc je sobie poprawiajmy! :)

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2015, 16:28

@dustin2001: Dokładnie! Jako symbol też bym ją spaliła .-.

Avatar dustin2001

3 maja 2015, 17:48

Sama w sobie nie jest zła. A jako symbol to propaganda homosiów. Dlaczego takie sprawy na światło dzienne wychodzą! Ludzie to jest rzecz prywatna, kto kogo lubi.

Avatar nikolatesla

3 maja 2015, 12:26

*irlandia płacze*

Avatar bylejakbylegdzie

22 kwietnia 2015, 20:25

fajnie, polewać kwiatek bezbarwnym i prawie bezwonnym gazem :)

Avatar rakso

3 maja 2015, 11:57

@bylejakbylegdzie: Może jest skroplony?
Albo to nie jest czysty propan, tylko "woda gazowana".

Avatar Kadzio

22 kwietnia 2015, 20:10

To wzór propanu, tak jakby ktoś nie wiedział 😉

Avatar PolskiUzytkownik

3 maja 2015, 11:48

@Kadzio: ja wiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

Były nóżki, nie ma nóżek

Północne Węgry

Za co ta premia

Frustrujące

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka