Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2016, 21:16
najgorszy odcinek z jumpscarem dziewczynki z skrzypcami ;-;
Odpisz
19 kwietnia 2012, 14:33
najbardziej to ta pierwsza buźka mnie przeraża
Odpisz
18 czerwca 2013, 15:17
@spider0123: mnie też,choć mam 10 lat
Odpisz
10 lipca 2013, 19:38
@spider0123: Ale film mało straszny :P
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:26
@spider0123: Ja się za dużo nagrałem w gry z takimi jumpscare'ami, żeby mnie to przerażało xd
Odpisz
27 września 2015, 20:21
@Epickiodkrywca: Naprawdę dużo. Jest się czym chwalić.
Odpisz
26 lutego 2016, 18:16
@hejt123: wiem B-)
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:46
Oglądałam ring gdy miałam 8 lat i egzorcystę w wieku 9 lat. W ogóle mnie to nie przerażało...
Odpisz
7 lutego 2015, 13:06
@Marcialol: Bo jesteś dzieckiem, to nie horror, bum coś wyskakuje, tylko psychologiczny.
Odpisz
20 czerwca 2014, 16:13
Chojrak do nogi!!!
Odpisz
20 kwietnia 2012, 21:44
Chojrak...
Gorsza Buka xD
Odpisz
5 stycznia 2014, 15:44
@Trektek: zapomniałeś o Hatifnatach
Odpisz
5 stycznia 2014, 22:57
Spójrz na datę, kiedy napisałem komentarz. Gościu, odpisałeś mi po prawie dwóch latach! ;_;
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2014, 11:40
@Trektek: 2 lata minęły, a ty dalej piszesz komentarze wieczorem, więc tak wiele się nie zmieniło :)
Odpisz
6 stycznia 2014, 19:41
sorki, siostra dorwała się do mojego komputera
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2013, 07:19
The Ring jest raczej śmieszne niż straszne, lecz cholernie podoba mi się fabuła
Odpisz
28 czerwca 2012, 21:00
jak byłem mały to lubiłem chojraka
Odpisz
2 czerwca 2012, 19:09
mam tak samo o nie leci! aaaa *trzask komp lezy na ziemi
Odpisz
19 kwietnia 2012, 17:04
ja sie boje psa Hackelberego to normalne
Odpisz
19 kwietnia 2012, 16:45
Ja też jak byłam mała, bałam się chojraka. Ogólnie nie lubię horrorów, nie lubię się bać. Uważam, że życie to wystarczający horror.
Odpisz
19 kwietnia 2012, 10:13
lepsza była gęsia skórka :D
Odpisz
19 kwietnia 2012, 16:36
@matesmat: no :)
4/5
Odpisz
19 kwietnia 2012, 16:08
ja lubię horrory i często się z nich śmieję ;D
Odpisz
19 kwietnia 2012, 13:56
jak się nazywa ostatnia buźka ???
Odpisz
19 kwietnia 2012, 08:56
Chojrak, tchórzliwy pies jest fajny i wcale nie jest straszny !
Odpisz
19 kwietnia 2012, 09:32
@Gregory85: Jak byłem mały to się go bałem. ;p
Odpisz