Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheWall02

3 sierpnia 2016, 21:16

najgorszy odcinek z jumpscarem dziewczynki z skrzypcami ;-;

Avatar spider0123

19 kwietnia 2012, 14:33

najbardziej to ta pierwsza buźka mnie przeraża

Avatar Epickiodkrywca

18 czerwca 2013, 15:17

@spider0123: mnie też,choć mam 10 lat

Avatar kacper163

10 lipca 2013, 19:38

@spider0123: Ale film mało straszny :P

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2015, 11:26

@spider0123: Ja się za dużo nagrałem w gry z takimi jumpscare'ami, żeby mnie to przerażało xd

Avatar hejt123

27 września 2015, 20:21

@Epickiodkrywca: Naprawdę dużo. Jest się czym chwalić.

Avatar Epickiodkrywca

26 lutego 2016, 18:16

@hejt123: wiem B-)

Avatar Marcialol

24 stycznia 2015, 16:46

Oglądałam ring gdy miałam 8 lat i egzorcystę w wieku 9 lat. W ogóle mnie to nie przerażało...

Avatar as13zx

7 lutego 2015, 13:06

@Marcialol: Bo jesteś dzieckiem, to nie horror, bum coś wyskakuje, tylko psychologiczny.

Avatar lorax12

20 czerwca 2014, 16:13

Chojrak do nogi!!!

Avatar Trektek

20 kwietnia 2012, 21:44

Chojrak...
Gorsza Buka xD

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2014, 15:44

@Trektek: zapomniałeś o Hatifnatach

Avatar Trektek

5 stycznia 2014, 22:57

Spójrz na datę, kiedy napisałem komentarz. Gościu, odpisałeś mi po prawie dwóch latach! ;_;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 stycznia 2014, 11:40

@Trektek: 2 lata minęły, a ty dalej piszesz komentarze wieczorem, więc tak wiele się nie zmieniło :)

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2014, 19:41

sorki, siostra dorwała się do mojego komputera

Avatar apsio

Edytowano - 30 marca 2013, 07:19

The Ring jest raczej śmieszne niż straszne, lecz cholernie podoba mi się fabuła

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2012, 21:00

jak byłem mały to lubiłem chojraka

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2012, 19:09

mam tak samo o nie leci! aaaa *trzask komp lezy na ziemi

Avatar BUCxD

19 kwietnia 2012, 17:04

ja sie boje psa Hackelberego to normalne

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2012, 16:45

Ja też jak byłam mała, bałam się chojraka. Ogólnie nie lubię horrorów, nie lubię się bać. Uważam, że życie to wystarczający horror.

Avatar matesmat

19 kwietnia 2012, 10:13

lepsza była gęsia skórka :D

Avatar DeaDe

19 kwietnia 2012, 16:36

@matesmat: no :)
4/5

Avatar kama12345

19 kwietnia 2012, 16:08

ja lubię horrory i często się z nich śmieję ;D

Avatar Gniotek7

19 kwietnia 2012, 13:56

jak się nazywa ostatnia buźka ???

Avatar Gregory85

19 kwietnia 2012, 08:56

Chojrak, tchórzliwy pies jest fajny i wcale nie jest straszny !

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2012, 09:32

@Gregory85: Jak byłem mały to się go bałem. ;p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

Nie idź!

Niezniszczalne

Tymi się chodzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka