Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Szybki jak błyskawica
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2017, 20:08
Odpisz
14 października 2016, 19:16
Ba da bum pssss
Odpisz
2 maja 2015, 19:34
O K urwa
Odpisz
2 maja 2015, 19:21
To chyba jedna z tych słynnych nieszczęśliwych miłości .-.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 09:30
Ludzie. Co tam robią współczesne korony (waluta) norweskie?
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:15
Juz nie takie aktualne, te brazowe pol koronowki sa juz wycofane :)
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2015, 00:29
@komerek: No zaskoczyłeś mnie.
To jedyna przestarzała moneta na obrazku i Ty wiedziałeś która.
W nagrodę możesz jechać do Norwegii na robotę przy zbieraniu owoców. :D
Jakbyś chętny do pracy pisz na privie. :)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 17:48
Sorry.. mieszkam tu juz od 5 lat i mam staly pobyt. I nie zamierzam pracowac przy jakis owocach.. wole w jakies firmie na stanowisku inzyniera..
Odpisz
25 kwietnia 2015, 20:03
@komerek: '94 rocznik i stanowisko inżyniera?
Nie wydaje mi się że jest możliwe abyś już miał na niego papiery ale spoko.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 20:17
A kto powiedzial, ze teraz, Panie "analizujacy"
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:46
@komerek: W sumie nikt Panie "przyszły inżynier" :)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:45
Przyszly, teoretyczny, inzynier :D Heheheh
Odpisz
2 maja 2015, 16:24
Też mnie to zdziwiło (mieszkam w Norwegii)
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 16:58
To pewnie był zamierzony błąd żeby bardziej ogarnięci w temacie mogli sobie podyskutować. :D
PS Pozdrawiam, choć nie wiem w której części mieszkasz (ja nadal w Polsce). :)
Odpisz
2 maja 2015, 16:55
fajnie spoko to tak jeszcze 5 razy się to pojawi co ?
Odpisz
2 maja 2015, 15:32
z cyklu:"jak poznałem waszą matke" :D
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 14:50
Zostaliście przeklęci przez ducha majestatycznej owcy zamkniętego w skrzynce.
Odpisz
2 maja 2015, 14:26
Idealny Nick- MokrySieFapi
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:22
koza śnieżna
Odpisz
2 maja 2015, 14:05
@gabrysplodowski: to jest raczej owca .-.
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2015, 09:29
Ludzie 12 ocen 5/5, 6 dodań do ulubionych i żadnego komentarza???
Odpisz
26 kwietnia 2015, 19:32
Nie
Odpisz
23 kwietnia 2015, 10:11
Aż mi się przypomniał Sinister. :D
Odpisz
23 kwietnia 2015, 15:25
@monho25: mi też :D
Odpisz
23 kwietnia 2015, 13:51
Majestatyczna owca jest majestatyczna.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 11:40
Stara skrzynka, stare zdjęcie, nowa kłódka i współczesne korony (gosudarow)
Odpisz
23 kwietnia 2015, 11:59
@Gurinno: Może dziadek chciał zrobić trolla - znalazł skrzynię , włożył korony i zamknął.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 12:04
Nie wiadomo :D
Odpisz