Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 04:19
Ostatnio widziałem jak jakieś dziecko na SKLEPIE PLAY piszę że ta aplikacja nie działa bo on ma IPHONA 7
Odpisz
29 kwietnia 2015, 20:32
Wystarczy coś powiedzieć i już hejty lecą.
Odpisz
11 kwietnia 2016, 16:16
@Lujis: Chyba napisać. :)
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:15
@ewelkapl: Widziałaś kiedy napisałem ten komentarz?
Nie odkopuj komentarzy.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 23:27
@Lujis: Nie mam kalendarza. Który rok? 2020?
Odpisz
17 czerwca 2018, 13:04
@Lujis: odkopy nie są zabronione w regulaminie więc kolejny odkop here
Odpisz
13 kwietnia 2019, 16:24
@Lujis: też tu jestem koledzy archeolodzy !
Odpisz
11 stycznia 2020, 10:59
@ewelkapl: teraz tak
Odpisz
11 stycznia 2021, 02:06
tak.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 23:27
Czy tylko ja mam wrażenie, że pełno tam botów? "Świetna aplikacja" po dziesięć razy
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:09
Gdyby sklep play zaczoł ogarniac konta w komentarzach bylo by cudownie
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:12
@JPsoldier: "zaczoł" powiadasz?
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:02
Tag
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:03
@JPsoldier: lepiej się naucz ortografii i won mi stąd z tym "zaczoł" i "Tag"
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:06
@Lujis: Jprdl ja też tak mogę pisać: Tag mamo, jestę w domu i mój kolega zaczoł mje bić ;_;
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 23:35
@Lujis: Takim agresywnym pismem możesz sobie pisac do swojego taty kiedy ci szoruje plecki w wannie,I moge sobie bisadz jag chdze pobiewarz wyrarzam swoja opinie a nie marnóje sobie czas aby ci odpowiadac bo jestes zwyklym idiotą , który przyczepia się do każdego błędu
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:59
G..... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:03
Na marketplace nie widuje takich kwiatków.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:12
Ale przynajmniej bez błędów :)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:10
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:09
kto nie lubi jeja niech idzie do szkoły
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 20:15
@ALKATRAZ: Użytkownik Alkatraz taki dojrzały...
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 19:06
sklep play jest nailepszy
Kto nie lubi niech
umrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
23 kwietnia 2015, 10:15
Jaka aplikacja?
Odpisz
23 kwietnia 2015, 12:05
Każda.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 22:03
doje**łeś, brawo!
Odpisz
23 kwietnia 2015, 22:07
Dziękuję ;3
Odpisz