Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamykPL

6 kwietnia 2018, 22:03

Było ale i tak śmieszy

Avatar UkradliMiNick

24 kwietnia 2015, 17:05

ja nigdy nie mam rodziny w znajomych na portalach społecznościowych

Avatar pavlopavo

24 kwietnia 2015, 17:18

@UkradliMiNick: Bo rodzinę ukradli ci razem z nickiem.

Avatar Zjem_Ci_Matke

24 kwietnia 2015, 17:33

@pavlopavo: Ekhem, ekhem...

Avatar UkradliMiNick

24 kwietnia 2015, 17:49

@pavlopavo: nie

Avatar pavlopavo

24 kwietnia 2015, 20:07

@Zjem_Ci_Matke: Nie strasz ludzi.;_:

Avatar PanBog_69

11 marca 2017, 00:41

@Zjem_Ci_Matke: ...I oto on! On w całej okazałości! Dawno sie nie widzieliśmy co?

Avatar ham22

31 grudnia 2016, 18:47

Widać, że Hamerykanie.

Avatar dustin2001

24 kwietnia 2015, 17:11

Ja nie mam snapchat'a i jestem szczęśliwszym człowiekiem.

Avatar BlackNinja77

24 kwietnia 2015, 17:29

@dustin2001: A ja nie mam nawet facebooka i jestem zadowolony. ;p

Avatar jacek1s

24 kwietnia 2015, 17:53

@dustin2001: Ja też nie bo ciągle tam są dodawane jakieś cycki i penisy...

Avatar dustin2001

24 kwietnia 2015, 17:53

@BlackNinja77: Ja mam, ale tylko dlatego, aby móc pytać się o lekcje i mieć kontakt.

Avatar
German_Shepherd

24 kwietnia 2015, 20:16

@dustin2001: Ja mam ale nie czuje potrzeby korzystania z portalu społecznościowych

Avatar dustin2001

24 kwietnia 2015, 20:37

Też bym nie czuł potrzeby, gdyby nie pisali do mnie.

Avatar
German_Shepherd

24 kwietnia 2015, 23:47

@dustin2001: WTF?

Avatar dustin2001

25 kwietnia 2015, 09:27

Tak to każdy czegoś potrzebuje.

Avatar Ninani

1 czerwca 2016, 21:37

@dustin2001: Ja tak samo

Avatar dustin2001

1 czerwca 2016, 22:08

@Ninani: Wkurzające, nie?

Avatar Ninani

1 czerwca 2016, 23:27

Avatar dustin2001

2 czerwca 2016, 16:05

@Ninani: A udziela pomocy, a przynajmniej zawsze się stara?

Avatar LOTNIK229

24 kwietnia 2015, 21:03

Avatar Akairchan

24 kwietnia 2015, 17:23

Nie widać że robił zdjęcia z ręki.

Avatar
Rudy_Kruliczek

24 kwietnia 2015, 17:08

A ja nie mam niczego do ukrycia.

Avatar Meble_z_Ikei

24 kwietnia 2015, 17:06

Widać, że Mamusia Cię kocha Admnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zapraszamy

Niegrzeczny Oskarek

To musiało być męczące

Przyszłość jest piękna

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka