Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2015, 23:16
Ludzie na komentarzach:
40%-normalni ludzie
20%-idioci
10%-trolle
10%-dzieci minecrafta
10%-"poeci" (piszą zawsze długie i zawiłe komentarze)
5%-oceniacze
2%-beliebers,bronies itd.
1%-słynni jejowicze
0,5%-fani jacka1s
0,3%-ludzie, którzy teorytycznie nie żyliby, bo nie mają mózgu.
1,2%-inni
Odpisz
1 maja 2015, 05:57
@psingwin: aż tak mało fanów jacka?
Odpisz
1 maja 2015, 08:30
@psingwin: Więcej fanów jacka !
Odpisz
1 maja 2015, 09:06
@psingwin: i więcej kotów!
Odpisz
1 maja 2015, 09:14
@PanKot: Jestem za
Odpisz
10 maja 2015, 21:57
@psingwin: ja tam jestem tym 1%
Odpisz
24 czerwca 2015, 07:00
@psingwin: a fani alkatraza?
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2015, 16:57
Jak nazywa się ten debil ?
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:11
@Dead_Bload321: Jakimś cudem ktoś polubił jego dowcip...
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:23
Serio, podaj jego nick.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:29
@Dead_Bload321: Nie wiem... Pisze na obrazku że ktoś dodał go do ulubionych
Odpisz
23 kwietnia 2015, 22:33
jest napisane* ;-;
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2015, 23:12
@Dead_Bload321: agniesia152. Nie szukaj tego dowcipu, nie ma go już w poczekalni. Ona sama dodała dowcip do ulubionych, a jedyny komentarz to mój hejt.
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2015, 06:15
Chodzi mi o gościa co dodał "dowcip".
Odpisz
6 maja 2015, 17:03
@Dead_Bload321: Ale... on ci powiedział kto dodał ._,
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:08
90% użytkowników jeja to dzieci. Ja też jestem dzieckiem.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:14
Cóż, ja też jestem dzieckiem, ale tu bardziej chodzi o dzieci w stylu "sranie i bąki łehehehehe.." "Mati cho na majkrafta" "siemano ja jestę kriperek152429152724282728, i dzisiaj nagrywamy licz of ledżendz"
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:28
A ja nastolatkiem! [Leci "Trolololololo"]
Odpisz
23 kwietnia 2015, 17:40
Jesteś dzieckiem. Bycie nastolatkiem to etap dzieciństwa.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:03
Do 18 roku życia oficjalnie każdy jest dzieckiem. Przynajmniej według konwencji praw dziecka.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:13
W sumie to każdy jest dzieckiem do końca życia dla swoich rodziców.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:21
@SurMix: No chyba, że jest się katolikiem.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:23
@Zjem_Ci_Matke: Jak dla mnie to w każdym przypadku :)
(Co ma do tego bycie katolikiem?)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:29
@SurMix: No, bo wtedy jest się dzieckiem bożym...
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:11
Każdy jest dzieckiem swoich rodzicow
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:35
Ale oni umrą...
Odpisz
1 maja 2015, 00:09
Biologicznie rzecz biorac to osoby w wieku ok. 14 lat sa uwazane za osoby dorosle.
Odpisz
1 maja 2015, 00:24
@Cyan_Blue: Gracze Minecrafta dziela sie na 2 grupy : dzieci ktore opisales (pisanie majnkraft, budowanie z ziemi, bycie nieogarnietym i wiele innych temu podobnych) oraz na kulturalnych graczy ktorzy potrafia cos zrobic wspolpracowac by osiagnac cos wielkiego (pisanie MC lub Minecraft, budowanie z roznych surowcow (ladnie) bycie ogarnietym itp.)
Podobnie jest na jeja - sa uzytkownicy ktorzy sa madrzy i potrafia napisac cos madrego/smiesznego i sa dzieci ktore pisza gowniane komentarze i ... zreszta sam wiesz
Odpisz
1 maja 2015, 06:37
łączmy się
Odpisz
1 maja 2015, 09:09
@Zjem_Ci_Matke: Jeśli Bóg na prawdę istnieje to każdy jest dzieckiem Bożym, nie tylko Ci wierzący :D
Odpisz
1 maja 2015, 09:23
@Bartasus1: darcus!
Odpisz
1 maja 2015, 09:47
Gdzie
Odpisz
1 maja 2015, 10:13
mi dziecinstwo zniszczyło się w wieku 12 lat.
A dziewczyny z mojej klasy od urodzenia go nie miały. (Nosiły staniki w czwartej podstawówki,a jednej jak się przebierała to jej papier wyleciał)(ze stanika)
Odpisz
1 maja 2015, 10:18
@SurMix: Ja jestem wierzący, ale uważam, że ateiści grzeszą, nie poprzez bycie niewiernym, ale nieświadomie, nie znając przykazań.
Odpisz
1 maja 2015, 10:34
@Bartasus1: Chodzi o to że to BARDZO mądra osoba.
Odpisz
1 maja 2015, 10:43
Wiem i staram sie brac z niego przyklad
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 20:26
@Bartasus1: Sorry, mam respekt do każdego ale powinieneś zacząć od znaków Polskich.
Odpisz
2 maja 2015, 18:13
Wiem tylko zazwyczaj siedzę na komórce i nie chce mi się czekać tych 3 sekund żeby wybrać znak polski
Odpisz
4 maja 2015, 12:52
@Bartasus1: xD ja też siedzę na komórce
Odpisz
4 maja 2015, 21:10
Ale ty z pewnoscia nie jestes az tak leniwy jak ja
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:09
mój mózg leży na podłodze i kwiczy
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:56
@ZuZaNa1463: co leży?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:56
@ZuZaNa1463: C-co? Cholera, podnieś go zanim wyschnie!
Odpisz
1 maja 2015, 09:09
@janfon: sytuacja opanowana ;)
Odpisz
1 maja 2015, 13:04
@ZuZaNa1463: Och, dziękować Bogu! Polej go wodą jeśli czegoś brakuje i niech wraca z powrotem do głowy. Zamknij ten otwór następnym razem na haczyk, czy coś w tym stylu.
Odpisz
2 maja 2015, 19:43
@janfon: zamek błyskawiczny wystarczy czy kupić kłódkę?
Odpisz
2 maja 2015, 21:03
@ZuZaNa1463: Zamek jeszcze ci porwie go na strzępy, jak będziesz nieostrożna, kup kłódkę i będzie po sprawie.
Odpisz
3 maja 2015, 08:43
@janfon: ok dzięki za pomoc ;)
Odpisz
1 maja 2015, 13:11
Odpisz
1 maja 2015, 06:27
wut...? o_o
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:27
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:58
ja swój zdrapuje ze ściany
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:12
Puk puk
-kto tam?
-twoja stara!
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:08
Krótko: ŻALt
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:07
Czytałem to 3 razy i nadal nie wiem o co chodzi
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:04
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:30
To wydawało mi się już że ten kawał o nimfomanistycznym Yeti ze słoninką, oraz Polaku, Białorusku i Ukraincu był najgorszy...
Odpisz
23 kwietnia 2015, 18:44
co? o.o
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:10
@noszkurnawszystkozajete: No co? Na głównej było
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2015, 21:14
@noszkurnawszystkozajete: jak Żyd,Rusek i Ukrainiec chcieli zdobyć Mount Everest i tam był yeti i...no i ich...domyśl się
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:15
@NCS_fan: ahaaa, już ogarniam xD czytałam :p
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:17
@noszkurnawszystkozajete: szybko odpisałeś
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:24
@NCS_fan: odpisałaś* akurat byłam w powiadomieniach i zauważyłam więc odpisałam c:
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:36
@noszkurnawszystkozajete: Ok
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:16
,,i wszyscy CIĘ śmieją"
Odpisz