"Zmierzch" najgorszym remiksem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Chciał tylko pomóc
Nie zadzieraj z bobrami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2015, 07:44
Ktoś tu słucha Daft punk?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 08:31
@mordek122: Czasami, profilaktycznie :D
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2015, 12:00
@Wladzikxx: "Profilaktycznie" znaczy "zapobiegawczo", tak jakbyś słuchał ich w celu zabezpieczenia się przed czymś złym. (Ta strzałka w dół to nie ode mnie. Każdy ma prawo się pomylić.)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 13:39
Dzienki za poprawienie mnie :D
Odpisz
27 maja 2018, 10:37
@mordek122: ohoho, wciąż słucham. W operze zakładki właśnie z nimi same.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 19:06
a gdy już umrzesz, wszystkie twoje czyny i wspomniana są tylko pięknym snem
Odpisz
25 kwietnia 2015, 07:42
łoooo ku*wa, rzeczywiście!
tylko kto czyta cały słownik...
Odpisz
25 kwietnia 2015, 08:08
@Smashrum: Ekhem.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 08:42
@Smashrum: .mehkE
Odpisz
25 kwietnia 2015, 09:21
@Smashrum: khy khy...
Odpisz
25 kwietnia 2015, 11:26
Hau hau
Odpisz