Ruska technologia transportu gazu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 15:01
Zdziwilbys się admin ile oni tego muszą transportować. Dorośniesz, zrozumiesz
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:00
Lub Rumunia
Odpisz
14 września 2011, 22:11
Nazir naucz sie pisać dziecko, jeja zeszło na psy
Odpisz
29 czerwca 2010, 10:23
Żal
1 do 5 :(
Odpisz
13 lutego 2009, 16:53
E, tam Rosja, nie Rosja, jeden kit xD
Ważne jaki sprzecior mają xD Ciekawe ile pali i z jaka predkościa zakręty ierze xD
Odpisz
10 lutego 2009, 10:19
nie cierpie ROSJI;/;/;/;/;/
Odpisz
8 lutego 2009, 15:58
Hahahahaha! No z taką techlogoią nic się nie może równac! 4/5
Odpisz
8 lutego 2009, 15:27
a ja lubie jeszcze dluzej :) co do obrazka...5/5
Odpisz
8 lutego 2009, 11:23
a ja lubie spac do 12 zwlaszcza w niedziele. a obrazek 4/5
Odpisz
8 lutego 2009, 09:03
Ja też. A do obrazka, to fajny 5/5. Uwaga! Ktoś może nie zrozumieć
Odpisz
8 lutego 2009, 08:34
Ja Też Niee
Odpisz
8 lutego 2009, 08:22
na każdym obrazku 0 komentarzy.
Ja tam w niedziele nie lubie do 12 spać xD
Odpisz