Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mordur

28 lutego 2019, 07:14

Przez cały cień Czarnobyla nie sprzedawałem leków bo myślałem ze kiedyś się to przyda-ale ja miałem rację gdy zobaczyłem promieniowanie w elektrowni.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2018, 11:36

Chyba raczej jak skończy ci się wódka i zostały ci leki przeciwpromienne

Avatar HEAVYMOOSE

29 kwietnia 2015, 20:26

Gracze stalkera (czyli ja także) wiedzą o co chodzi.

Avatar wilsonXcuddyXhouse

29 kwietnia 2015, 21:43

@HEAVYMOOSE: dzień dobry piąteczka

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 13:47

@wilsonXcuddyXhouse: *przybija piąteczke

Avatar zx2001

30 lipca 2016, 00:02

@HEAVYMOOSE: Ja wiem ale nigdy tak nie miałem zawsze mam przy sobie artefakty obniżające promieniowanie i tylko na początku gry mam ten problem.

Avatar FreezyPop

18 czerwca 2015, 08:19

"Cossack Vodka" "Fuck you"

Avatar LIPERS

23 marca 2016, 19:01

@FreezyPop: Europa Unviersalis IV Cossacks dlc

Avatar SharpNeedle

18 marca 2016, 15:00

Cheeki Breeki!

Avatar KOKA12345

30 stycznia 2016, 20:37

Zawsze coś

Avatar mikigra8888

17 czerwca 2015, 17:34

gracze fallouta wiedzą o co chodzi (w tym ja) XD

Avatar Fenix12

30 czerwca 2015, 14:46

@mikigra8888: chyba Stalkera

Avatar mikigra8888

30 czerwca 2015, 18:38

@Fenix12: Nope M8 , Fallouta a konkretnie 3

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2015, 22:33

@mikigra8888: Nie widzisz? Ta żaba ma strój Stalkera!

Avatar mikigra8888

20 lipca 2015, 20:46

Nagroda za najszybszą odp. :D

Avatar XDgierman

4 maja 2015, 08:46

mi kończyła się najpierw wódka, a dopiero potem leki

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 13:51

Wszyscy z Cienia czarnobyla, Czyste niebo albo Zew prypeci niech się podpiszą pod komentarzem!

Avatar macmacmaster

30 kwietnia 2015, 20:56

Ach zona...

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 13:45

@macmacmaster: Te czasy... ta gra

Avatar loloja

29 kwietnia 2015, 21:14

ach stalker to była gra... otwarty świat, mutanci oraz inni stalkerzy, duży wybór broni, anomalie nie to co te dzisiejsze shity nazywane grami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar loloja

Edytowano - 30 kwietnia 2015, 15:29

tak grałem

Avatar loloja

30 kwietnia 2015, 15:30

@wilsonXcuddyXhouse: rozumiem cię idealnie ale jak mówiłem: fajne są dzisiaj głównie gry nastawione tylko na multiplayer te z fabułą i multiplayerem to są jak mówiłem: crapy

Avatar MCAssassin

30 kwietnia 2015, 06:02

I ten słowiański przykuc xD

Avatar Psych0

29 kwietnia 2015, 22:00

Wódka kozak klepie najlepiej w całej zonie.

Avatar UkradliMiNick

25 kwietnia 2015, 09:39

mołotowa można zrobić :V

Avatar MruczekV

25 kwietnia 2015, 12:34

@UkradliMiNick: Mołotow nie ochroni przed promieniowaniem.

Avatar UkradliMiNick

25 kwietnia 2015, 12:36

@MruczekV: ale zawsze można :V

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

29 kwietnia 2015, 20:05

@UkradliMiNick: Młotowa robi się z benzyny/ropy

Avatar KingsMax

29 kwietnia 2015, 21:40

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Z alkoholu też można, ale musi mieć dobry %.

Avatar Dark_Dante

29 kwietnia 2015, 21:30

W "Wschodzie Słońca/Świcie/Pancerzu Stalkerów" były glany. Adidasy były tylko w "Kurtce Bandytów"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MruczekV
Dodane przez: MruczekV

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie zadzieraj z bobrami

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jeszcze jak

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka